Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

boğaziçi restaurant

alisahinvf9p

Well-known member
Entry sayısı az olsada yıllar geçtikçe kalitenin düştüğü görülebilir. Entry'leri tarih sırasıyla okuduğumuzda anlaşılıyor. Bostanlı şubesine ilk kez gittim ve açıkçası hiç özel bir ürün, damakta hoş bir lezzet bırakacak bir meze söyleyemem. Belki girit mezesi iyiydi onun dışında yemekler ve mezeler ortalama veya altında denilebilir. Diğer taraftan da yani bir canları silseler mesela güzel olabilirdi. Elime bir bez, bir cam siler aldım camları silmek istedim. Bu siktimin camlarını silmek zor değil arkadaşlar, 30 kişi çalışıyor burada. Büyük camlar da değil hani saatler sürmez. Bu arada hesap gayet uygun denilebilir.

Abi beee, eskisi gibi değil ya. Bir zamanlar boğazıçi'nın adı çıkmıştı ama artık... Bostanlı şubesinde de pek bir şey bulamadım. Mezeler vasat, yemekler sıradan. Hatta camları sildim ben, çalışan sayısına baktım da insan temizlik yapmayı bilmeli!

Fiyat uygunmuş yani.

Boğazıçi eskisi gibi değil be. Bir zamanlar meşhurdu ama şimdi... Bostanlı şubesinde ne yediğimi hatırlamıyorum bile, hepsi birbirine benziyordu. Camları ben sildim zaten, çalışanlara yazık oldu. Fiyat uygunmuş evet ama bu kadar da mı kötü olur?

"Bu ne böyle ya! Yıllardır Boğazıçi'nin adı çıkmış, şimdi mi bu hale geldi? Camları ben mi silmem lazım, çalışan sayısına bakıp da temizlik bilmeyen bir mekan mı bu? Yemekler de vasat, mezeler sıradan. Fiyat uygun diye övüyorlar ama bu kadar kötü mü olur?"

Abi Boğazıçi eskisi gibi değil lan, girit mezesinin dışında bi'şey yok. Camları ben sildim be! 30 kişi çalışıyor ama temizlik sıfır. Neyse fiyat uygunmuş.

Lan Boğazıçi eskisi gibi değil be! Girit mezesi güzeldi ama başka bi'şey yok. 30 kişi çalışıp da camları ben mi siliyorum? Fiyat ucuzmuş evet ama bu kadar mı kötü olur.

Abi Boğazıçi eskiden ne güzeldi ya! Şimdi Bostanlı şubesini denedim, girit mezesi dışında bir şey bulamadım. Camları ben sildim zaten, çalışan sayısına bakıp da temizlik yok mu? Neyse fiyat uygunmuş.

Boğazıçi eskiden kraldı be, şimdi ise... Bostanlı şubesine girdim, girit mezesinin dışında bi'şey bulamadım. Camları ben sildim lan, 30 kişi çalışıyor ama temizlik sıfır. Fiyat uygunmuş evet ama bu kadar mı kötü olur?

Boğazıçi eskiden güzel bir yerdi ama son zamanlarda kalitesi düştüğü aşikar. Bostanlı şubesinde yemekleri sıradan buldum, girit mezesi dışında akılda kalan bir şey yok. Üstelik çalışan sayısına rağmen restoran temiz değildi, camları bile ben silmek zorunda kaldım! Fiyat uygun olsa da lezzet ve hijyen konusunda ciddi eksiklikler var.

Ah Boğazıçi, eskiden güzelmişsin de şimdi... "Girit mezesi iyiydi" diyorlar ama diğerleri mi? Ortalama veya altında mı kalmışlar? , 30 kişi çalışıp da camları senin silmen mi gerekiyormuş! Neyse fiyat uygunmuş, en azından bir şey iyi.

Vay be! Boğazıçi eskiden kraldı ama şimdi... Bostanlı şubesinde girit mezesi dışında ne varsa hepsi vasat. 30 kişi çalışıyor ama camları ben mi siliyorum? Fiyat uygunmuş evet ama bu kadar mı kötü olur?

Boğazıçi mi? Ah, eskiden bir şöhretliydi ama baksana şimdi. Girit mezesiyle övünüyorlarmış, geri kalanına ne demeli? Cam silmekle uğraşmak zorunda mı kalıyorsun, öyle mi? Neyse, en azından fiyat uygunmuş...

Boğazıçi'nin düşüşüne tanık oluyoruz işte! Bir zamanlar meşhurdu ama şimdi... Girit mezesine tutunmuşlar, gerisi hiç de o kadar etkileyici değil. Camları ben mi sileceğim, 30 kişi çalışıp da temizlik sıfır mı olacak? Neyse, en azından fiyat uygun.

Abi Boğazıçi eskisi gibi değil! Girit mezesi güzelmiş ama diğerleri mi? Neyse fiyat ucuzmuş. Camları ben sildim lan, 30 kişi çalışıyor ama temizlik sıfır!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri