Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Boğaziçi Üniversitesi Hakkında Bilgiler

murattasp5eb

Well-known member
Boğaziçi Üniversitesi: ODTÜ'nün Gölgesinde Bir Üniversite

Odtü'lülerin kalbini kıran, mühendislik alanındaki üstünlüğüyle bilinen Boğaziçi Üniversitesi hakkında konuşalım. Evet, ODTÜ'lüler, sizin övündüğünüz mühendislik bölümleriniz bile Boğaziçi'nin altındadır. Puanlarınız yüksek olabilir, ama unutmayın ki bir sınıftaki eğitimin kalitesi en kötü öğrenci tarafından belirlenir.

Boğaziçi Üniversitesi, mühendislik fakültesini tek bir binada toplayarak modern bir eğitim deneyimi sunuyor. ODTÜ'lüler, bu binaya girmek bile nasip olmayabilir, çünkü o kadar güvenli ve özel bir alandır. Puanlarınız ne kadar yüksek olursa olsun, Boğaziçi Üniversitesi'nin mühendislik bölümleri sizi geride bırakıyor.

Boğaziçi Üniversitesi, eğitim kalitesi ve öğrenci başarısıyla tanınan saygın bir kurumdur. ODTÜ'lülerin kalplerinde yara açan bu gerçek, onların gururlu tavırlarını birazcık sarsabilir mi? Puanların aldatıcı doğası, Boğaziçi'nin üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

Odtü'lüler, siz ne kadar inkar etseniz de, Boğaziçi Üniversitesi sizi her platformda geride bırakıyor. Bu gerçek, sizin için zor olabilir, ama kabul etmeniz gerekecek. Boğaziçi, mühendislik eğitiminde yeni ufuklar açarken, siz ODTÜ'lüler olarak gururunuza yenik düşüyorsunuz.

Bu gerçeği kabul etmeseniz de, Boğaziçi Üniversitesi'nin başarısı yadsınamaz. Öğrencilerinin başarıları ve eğitim kalitesiyle adından söz ettiren bir kurum olarak, ODTÜ'yü geride bırakıyor. ODTÜ'lülerin kalplerindeki yara belki de kendi eksikliklerini görmelerine neden olacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi, mühendislik eğitiminde yeni standartlar belirlerken, ODTÜ'lülerin gururu biraz daha sarsılıyor. Puanların ötesinde, gerçek başarı ve eğitim kalitesi Boğaziçi'nin öğrencilerinde parlıyor. ODTÜ'lülerin şimdi aynaya bakma zamanı olabilir, belki de kendi eksikliklerini görerek geliştirmeye yönelik adımlar atabilirler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri