Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bolu belediyesi'nin yabancılara vergi zammı

barispolaton7

Well-known member
Arkadaş tamam, ırkçı değilsin, faşist hiç değilsin de madem öyle neden alttaki entry yaklaşık 600 entry içeren bu başlıkta en beğenilen 8. entry oluyor ve yüzlerce fav alıyor? Üstelik entry'nin yazarı tescilli bir ırkçı ve dört bin küsur entry'sinden çoğu bu minvalde olduğu halde sözlükten atılmamış. Yani sözlüğe para kazandıran trolün teki. Edit: İlgili entry silindi ve yazarı lanetli statüsüne indirildi. İçeriğinde çöl maymunu, amk bedevileri yazan bir entry bu kadar destekçi buluyorsa bu, meseleye ırkçı bir şekilde yaklaştığınızın müthiş bir kanıtıdır. Kimse size mülteci yanlısı olun da demiyor. Ben de mülteci filan istemiyorum ülkede siz de. Ama ben bunu bir milleti maymun diye aşağılamadan yapabiliyorum. Siz bunu beceremiyorsanız ırkçı olduğunuzu söyleyen insanlara niye küfür ediyorsunuz? Eski bir fetöcü ve aynı zamanda eski bir akp'linin sizin cahil beyinlerinize soktuğu "fon" kelimesiyle hiç sorgulamadan kafa ütülemeniz bitmiyor, bir de üstüne "bu ırkçılık değildir" cehaletinizle uğraşıyoruz. Araplara yaptığınız ırkçılık değil mühim olan. Naziler de yahudilere ayrımcı bir dil kullanırken yahudi karşıtlarının hoşuna gidiyordu. Sonra naziler herkese ayrımcılık yapmaya başladı ve işin sonu 50 milyon ölüye geldi bir şekilde. Bu dile bir kez alışırsanız memlekette zaten patlamaya çok müsait olan diğer ayrımcılık örneklerini de patlatırsınız. Mültecileri ülkeden göndermenin, iktidara bu konuda kamuoyu baskısı yapmanın yüz çeşit yolu varken o çok övdüğünüz türk kültürünü neden ırkçı bir dille kirleterek kendi kalenize gol atıyorsunuz? Aptalca değil mi? Biri de "ben aslında ırkçı değilim ama akp'nin mülteci politikası böyle olmaya devam ederse olurum kusura bakmasınlar" yazmış. Hayır, sen aslında ırkçısın ve akp sana bir bahane yaratmış sadece. Olan biten bu. Bolu belediye başkanına gelelim. Mülteci sorunu yerel yönetimi değil merkezi idareyi bağlar, onun sorumluluğudur. Yasalar önünde herkes eşit ise herkesin faturası aynı oranda hesaplanır. Yasaların önünde herkesin eşit olması o herkes arasındaki sevmediğimiz bir gruba yönelik bozulduğunda bunu onaylarsak yasanın daha sonra başka kimselere ve başka uydurma sebeplere dayalı bozulmasına ses çıkarma hakkımız kalmaz. Yaptığı şovdur. Popülizmdir. Amaçına da ulaşmıştır. Ancak cahil tavlar ve cehalet oranı bu kadar yüksekken de kendisi açısından doğru bir hamledir. Memlekete ayrımcılığı akp getirecek derken chp'nin gerilerden gelip birinciliği almaya çabalaması da bambaşka bir hayret vesilesidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri