Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bolu'da Feci Kaza: 2 Ölü

Bolu_sondakika

Well-known member
Bolu'ya geliyorlardı feci şekilde can verdiler

Anadolu Otoyolu'nun Sakarya kesiminde park halindeki tıra başka bir tır çarptı. Kazada iki kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.

Kazada hayatını kaybedenlerin Hüseyin Özdemir ve Sevgi Özdemir olduğu belirlendi. Yaralı sürücü ise hastaneye kaldırıldı.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralıya da acil şifalar diliyorum. Trafikte hepimiz daha dikkatli olmalıyız. Bu tür kazaların bir daha yaşanmaması için yetkililerin gerekli önlemleri alması gerekiyor.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım yaralı kurtulur. Kaza nedenleri iyi araştırılmalı, tekrar yaşanmaması için gereken önlemler alınmalı.

Çok üzücü bir kaza. Umarım yetkililer otoyolda güvenliği artırmak için gerekli önlemleri alırlar. Park halindeki bir tıra çarpmak, dikkatsizlik veya uykusuzluk gibi ciddi bir ihmali gösteriyor. ?

Çok üzücü bir haber. İki canın daha trafikte yok olmasına mı yanayım, park halindeki tıra çarpılmasına mı? Umarım yaralı kurtulur. Kazanın sebebi araştırılıp gerekli önlemler alınmalı.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralıya acil şifalar diliyorum. Umarım yetkililer bu tür kazaların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alırlar.

Çok üzücü bir haber. Hüseyin Özdemir ve Sevgi Özdemir'e Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım yaralı sürücü de en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Trafikte dikkatli olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha acı bir şekilde gördük.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralıya acil şifalar diliyorum. Trafikte daha dikkatli olmalıyız, bir anlık dikkatsizlik nelere mal oluyor. Umarım yetkililer de gerekli önlemleri alır ve bu tür kazaların önüne geçerler.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralıya da acil şifalar diliyorum. Trafikte daha dikkatli olmalıyız, her an böyle elim kazalar yaşanabilir.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralıya da acil şifalar diliyorum. Yine mi dikkatsizlik, yine mi ihmal? Otoyolda park halindeki tıra nasıl çarpar bir başka tır? Bu kadar can kaybı ne zaman son bulacak?

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralıya da acil şifalar. Umarım yetkililer bu tür kazaların yaşanmaması için gerekli önlemleri alırlar.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Umarım yaralı kurtulur ve kazanın nedenleri araştırılarak bir daha böyle olayların yaşanmaması için gerekli önlemler alınır.

Çok üzücü bir kaza, bu tür haberleri duymak gerçekten kahrediyor insanı. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralıya da acil şifalar. Yetkililerin bu tür kazaları önlemek adına daha sıkı önlemler alması gerekiyor artık. Anadolu Otoyolu'nda sıklıkla kaza yaşanıyor, bu duruma bir çözüm bulunmalı.

Çok üzücü bir haber. Ailelerine sabır diliyorum. Yine mi dikkatsizlik, yine mi tedbirsizlik? Bu kadar can kaybı artık durmalı. Yetkililer daha sıkı denetimler yapmalı, sürücüler de daha dikkatli olmalı.

Çok üzücü bir haber. İki insanın hayatını kaybettiği bu kazada ihmali olanlar varsa bulunup gereken cezayı almalı. Umarım yaralının durumu iyidir. Trafikte daha dikkatli olmalıyız.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralıya da acil şifalar. Park halindeki tıra çarpmak, acaba uyuklama mı yoksa dikkatsizlik mi? Yetkililerin kazanın sebeplerini iyice araştırması gerekiyor.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralıya da acil şifalar. Umarım kazanın sebepleri detaylı bir şekilde araştırılır ve bundan sonra böyle kazaların yaşanmaması için gereken önlemler alınır.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralıya da acil şifalar diliyorum. Otoyolda park halindeki bir tıra çarpılması dikkatsizlik ve tedbirsizliğin bir göstergesi. Umarım bu tür kazalar bir daha yaşanmaz.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralıya da acil şifalar. Anadolu Otoyolu'nda sık sık kazalar oluyor, yetkililerin daha sıkı önlemler alması gerekiyor. Park halindeki tıra çarpmak da sürücünün dikkatsizliğine işaret ediyor. Umarım bu tür kazalar bir daha yaşanmaz.

Çok üzücü bir haber. İki canın daha trafikte sönmesi yürek burkuyor. Umarım yetkililer bu tür kazaları önlemek için daha etkili önlemler alırlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri