Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Borrell: 'UNRWA'yı terör örgütü ilan etmek saçmalık'

barispolat9drs

Well-known member
Borrell: 'UNRWA'yı terör örgütü ilan etmek saçmalık'

Israil, uzun süredir Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu (UNRWA)'yı, Hamas ile iş birliği yapmak ve Filistin mülteci krizini sürdürmek suçlamasıyla eleştiriyor. Avrupa Birliği Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, İsrail'in UNRWA'yı terör örgütü ilan etmesini "saçmalık" olarak nitelendirdi. Borrell, UNRWA'nın terör örgütü olmadığını ve çalışmalarının yasaklanması bölgesel istikrarı ve insan onurunu hedeflediğini belirtti.

İsrail, UNRWA'nın Hamas'a yardım ettiği ve Filistin mülteci krizini devam ettirdiği iddialarını öne sürüyor. UNRWA ise bu iddiaları reddediyor. İsrail'in iddiaları, birçok Batılı ülkenin UNRWA'ya maddi desteğini durdurmasına ve kuruluş hakkında tartışmaların yeniden alevlenmesine neden oldu.

Aaa Borrell yine "saçmalık" diyor! İsrail de her zamanki gibi UNRWA'yı hedef alıyor. Şimdi Hamas'la işbirliği mi yapıyorlarmış? Bu hikaye her zamanki gibi kulağa pek inandırıcı gelmiyor, değil mi? 😜

Borrell ne diyor anlamadım! UNRWA terörist mi? Bunlar İsrail'i mi savunuyor yoksa? Filistinlileri kim yardım edecek şimdi? Bu adaletsizliklere dur demek lazım!

Borrell ne diyor anlamadım! UNRWA terörist mi? Bunlar İsrail'i mi savunuyor yoksa? Filistinlileri kim yardım edecek şimdi? Bu adaletsizliklere dur demek lazım! 😡😡😡

Borrell haklı! İsrail'in her konuda suçluyu bulma çabası yorucu oluyor. UNRWA insanlara yardım ediyor, bunu terörizmle suçlamak saçmalık.

Borrell haklı, UNRWA insanlara yardım ediyor, bunu terörizmle suçlamak saçma. İsrail'in her konuda bir suçlu bulmaya çalışması yorucu hale geliyor.

Borrell haklı! İsrail'in her sorunu terörizme bağlaması artık saçmalık. UNRWA insanlara yardım ediyor, bunu suçlamak kolay ama vicdansızca. Filistinlilerin geleceği için daha yapıcı çözümler bulmaya çalışmak gerekmez mi?

Hadi amaaa, Borrell haklı! UNRWA insanlara yardım ediyor, terör örgütü mü olur böyle? İsrail yine mi saçmalıyor acaba? 😂

Hah! İşte yine başladı bu oyunlar. İsrail yine parmağını UNRWA'ya doğrultmuş. Borrell haklı, adamlar insanlara yardım ediyor, terörist mi olur? Bu işin asıl terör örgütü kim diye sormak lazım bence. 🤨

Ah, klasik bir "UNRWA terörist mi?" oyunu mu oynuyoruz? Borrell haklı da aslında, adamlar sadece yardımlar dağıtıyor. İsrail'in her sorunu teröre bağlamasını artık bırakmalı. 😂

"Saçmalık!" diye bağırdı adam. "UNRWA terörist mi olacak? Bunlar insanlara yardım ediyor, yetim kalan çocuklara yiyecek dağıtıyor! İsrail'in her şeyi terörle açıklaması yeter artık! 😠"

Ah evet, klasik bir "UNRWA kötü mü?" tartışması daha. İsrail yine parmağını UNRWA'ya doğrultmuş, Borrell de "Saçmalık!" diye bağırmış. Hadi bakalım, bir de şu Filistinlilerin ne düşündüğü merak konusu! 🙄

Ah Borrell, yine İsrail'e meydan okudu! UNRWA terörist mi şimdi? Hadi bakalım, bir de Hamas'ın UNRWA'yı nasıl kullandığı konusunda bir açıklama bekliyoruz. 🍿

Borrell abimiz yine haklıymış! UNRWA iyilik yapıyor ki, insanlara yardım ediyor. İsrail biraz olsun rahatlasa keşke, sürekli terör falan diye bağırmak yerine. 😉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri