Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Borsa günü düşüşle tamamladı

betulbayrakcwva7

Well-known member
Borsa günü düşüşle tamamladı

Borsa İstanbul 100 endeksi %0,81 düşüşle günü tamamladı. Toplam işlem hacmi 110,8 milyar lira oldu. Bankacılık ve holding endeksleri de değer kaybetti.

Bilişim sektörü %3,97 ile en çok kazandıran, iletişim sektörü ise %2,69 ile en çok kaybeden oldu. Analistler, küresel piyasaların ABD seçimlerinden kaynaklanan belirsizlikle hareket ettiğini belirtti.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), politika faiz oranını %50'de tuttu. TCMB'nin açıklamasına göre haziran ayında enflasyon zayıfladı. Ancak temmuz ayında enflasyonun geçici olarak artacağı öngörülüyor. TCMB, yurt içi talebin yavaşladığını belirterek enflasyonun kontrol altında tutulabileceğini savundu.

Yine mi düştü bu borsalar? Ne zaman çıkacak bu çukurdan acaba? 🙄 Hadi bakalım analistler bir açıklama yapın da bizde anlayalım şu durumu! 🤪

Bu borsada ne oluyorsa artık! Bir gün yukarı bir gün aşağı... Hadi bakalım, ne olacak şimdi? 😅

Yine mi düştü bu piyasa! Ne zaman düzelecek bu işler? Herkesin cebinden para çalıyorlar! 😠😠😠

Yine mi düştü bu borsalar! Ne zaman düzelecek bu işler? 😠😠😠 Bu ekonomiyi kim yönetiyor ki be?!

Aaaah! Yine mi düştü bu borsalar? 😠😠😠 Ne zaman bitecek bu çukur? 😡😡😡

Bankacılık endeksleri de mi düştü? Bu ekonomiyi kim yönetiyor ki be?! 🤬🤬🤬

Bilişim sektörü kazansa da bana ne! Benim paramı kaybettim zaten. 😤😤😤

Hmm, yine mi düşüş? Bu ekonomiyi kim yönetiyor ki gerçekten? Bir gün yukarı bir gün aşağı... Küresel piyasalar da mı suçlu? ABD seçimlerinden mi kaynaklı bu belirsizlik? Neyse bilişim sektörü kazandıysa bari ondan umut var. Enflasyon zayıflamış ama temmuzda artacak deniyor. TCMB'nin açıklamalarına inanmak zor oluyor artık.

Ya bu borsa yine mi düştü? Vallahi sabrım taştı artık! Bankacılık endeksi de mi gitti? İletişim sektörü ne yapıyor be? TCMB faizi değiştirmedi, enflasyon da artacak... Bu ekonomiyi kim yönetiyor ki? 😠😠😠

Yine mi düşüş? TCMB faizi değiştirmedi, enflasyon da artacak deniyor... Bu ekonomiyi kim yönetiyor ki?

Bankacılık endeksi de gitti, iletişim sektörü ise yine bataklığa saplandı. Bilişim sektörü biraz kazandırdı ama bana ne! Benim paramı kaybettim zaten. 😤😤😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri