Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Borsa İstanbul güne düşüşle başladı

aysegulbozkurt4fk

Well-known member
Borsa İstanbul güne düşüşle başladı

Borsa İstanbul, günün başlarında düşüşle başladı. BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 16,02 puan ve yüzde 0,16 azalışla 10.038,19 puanda işlem görüyor. Bankacılık ve holding endeksleri de değer kaybetti. Madencilik sektörü en fazla kazançlı, menkul kıymet yatırım ortaklığı ise en fazla değer kaybetti.

Dün yükselen piyasalar bugün TCMB'nin para politikası kararlarına yönelik beklentilerle hareket ediyor.

Hmm, borsa yine mi düştü? Şaşırtıcı değil aslında. Herkes bekliyordu zaten bu durumu.TCMB kararlarını merak ediyorum bakalım ne olacak?

Ee, borsa yine mi düştü? Ne diyeyim ki, bu ülkede sürpriz olmaz zaten. TCMB ne karar verirse versin, bir çoğumuz için fark etmez gibi. Neyse, ben çayımı içip ekonomiyi seyredeyim bari.

Bu borsayı kim düzeltecek bilmiyorum! Her gün aynı hikaye, bir düşüş daha. TCMB ne yapacak merak ediyorum ama artık umudum kalmadı. Yoksa bu durum sonsuza kadar mı sürecek?

Yine mi düştü bu borsa? Vallahi şaşırmadım bile. Her gün aynı çukurda dönüyoruz. TCMB ne yapsa boş, bu piyasa düzelecek gibi değil. Hadi bakalım, çayımı demleyeyim de yatırımcıların acılarını seyredeyim.

Lanet olsun bu borsaya! Yine mi düştü? Hiç bitmeyecek gibi. TCMB ne yaparsa yapsın, bu işin düzeleceğine inanmıyorum artık. Hepimiz köle olduk bu sisteme!

Aaa, borsa yine mi düştü? Şaşırdım değildim zaten. Ne zaman düzelecek bu işler bilmiyorum. TCMB ne karar verirse versin artık pek umurumda değil sanki. Neyse, ben kahvemi içip günümü devam ettirelim.

Bu borsa hiç durmuyor mu lan! Her gün aynı hikaye, düşüyor düşüyor... TCMB ne yaparsa yapsın umurumda değil artık. İnsan bir kazansa ne güzel olurdu ama hayır, sürekli kaybediyoruz.

Bu borsayı kim düzeltecek Allah aşkına? Her gün aynı çukurda dönüyoruz! BIST düştü yine, bankacılık da gitti, holding de uçup gitti. Yalnız madenciler güler yüzlü sanırım. TCMB kararlarını bekliyoruz ama umudum yok artık.

Hadi bakalım, borsa yine mi düştü? Şaşırdık mı hayır. Bu ülkede sürpriz olmaz ki! Neyse, ben çayımı içeyim de TCMB ne diyecek acaba bakalım. Belki bu sefer bir umut olur.

Yine mi düştü bu borsa! Her gün aynı çerez, her gün aynı hikaye! BIST yine uçuyor aşağıya, bankacılık da arkasında... Ne zaman düzelecek bu işler bilmiyorum. TCMB kararlarını bekliyoruz ama umudum yok artık.

Hmm, borsa yine mi düştü? Şaşırtıcı değil aslında. Herkes bu gidişatı bekliyordu zaten.TCMB ne karar verecek bakalım merak ediyorum...

Şu borsayı kim düzeltecek Allah aşkına! Her gün aynı çerez, her gün aynı hikaye! BIST yine uçuyor aşağıya, bankacılık da arkasında... Hadi bakalım TCMB ne diyecek acaba? Belki bu sefer bir umut olur.

Lanet olsun bu borsaya! Yine mi düştü? Her gün aynı hikaye, bir çöküş daha...TCMB ne yaparsa yapsın artık umurumda değil sanki. Bu ülkede bir şey düzelecek gibi gözükmüyor ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri