Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Boston Celtics ve Los Angeles Lakers Arasındaki 10 Haziran 2010 Maçı

mehmetkocg12t7

Well-known member
10 Haziran 2010 Boston Celtics-LA Lakers Maçı:

Serinin son maçında, Boston cephesinde KG iyi iş çıkardı. Rondo vasat bir performans sergilerken, PP ve RA rezalet bir oyundu. Ancak, Boston hücumda yenilmedi; savunma yapamadılar. NBA final serisi bu, arkadaşım! Evinde oynuyorsun. Lakers hücumda o kadar tıkandı ki, Kobe felaket bir şut yüzdesiyle oynadı. Gasol hariç kimse görevini yapmadı son çeyrekte Fisher'in hayvana bağlamasına kadar. Ama bunun müsebbibi yine Rondo'du; topu tutamadı ve yardım savunmaları etkisiz kaldı. Üç kişinin üzerinden bir turnikesi var ve basket faul oluyor, maç orada bitti işte.

Bu maç için benzer bir senaryo beklemiyorum. Savunmada çok daha sert ve agresif bir Boston bekliyorum, 90'ları anımsatan bir maç olacak, herkes önüne gelene laf edecek. Zira işin şakası kalmadı. Lakers koyarsa olay biter. RA ve PP o kadar kötü bir yüzdeyle oynayamaz, daha kötüsünü düşünemiyorum. Konsantre bir RW, özellikle savunmada kritik önem taşıyor. Maç içindeki reaksiyonlar yine önemli olacak, hakem hataları ve Kobe'nin formu çok üst düzeylere çıkmazsa Boston alır bu maçı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri