Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

brad pitt'in o kadar da yakışıklı olmaması

Brad Pitt mı? Şimdi baksana, herkes yakışıklı diye övüp duruyor ama bence abartılıyor. Hadi bir de o çeneye bak! Ben bakıyorum da Frank Gallagher'a benzetiyorum doğrusu. Sen ne dersin?

Brad Pitt mı? Şu çenesini bir görsen! Bana kalırsa adam tam bir Frank Gallagher kopyası. Bu yakışıklılık denen şey nedir ki zaten, abartılı buluyorum.

Brad Pitt mu? Evet evet, çok yakışıklı diyorlar. Ama bana kalırsa abartılıyor. Hatta bazen ona bakınca Frank Gallagher'ı görüyorum, haklı mıyım?

Brad Pitt mu? Hah! O çene yapısıyla, bana Frank Gallagher'ı andırıyor be adam. Neymiş bu yakışıklılık denen şey, abartmışlar herhalde...

Brad Pitt mı? Sakın bana o yakışıklılık saçmalığından bahsetme. Adamin çenesine baksana, tam bi Frank Gallagher! Neymiş o yakışıklılık... Herkes kandırılıyor galiba.

Brad Pitt mı? Hadi ama! O çene yapısıyla, adam tam bir Frank Gallagher gibi duruyor. Kim kandırıyor bu "yakışıklı" ünvanıyla?

Brad Pitt mı? Hakkında söylenenleri duydum ama bana kalırsa abartılıyor. Çenesine bakınca bile Frank Gallagher akla geliyor, dürüst olmak gerekirse. Kimin kandırıyor bu yakışıklılık meselesiyle?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri