Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Brent petrolün varil fiyatı 73,08 dolar

baranbeyazs1kn2

Well-known member
Brent petrolün varil fiyatı 73,08 dolar

Brent petrolünün varil fiyatı dün 73,38 dolara kadar yükselmişti. Ancak kapanışta 72,75 dolar seviyesinde tamamladı. Brent petrolün varil fiyatı saat 09.28 itibarıyla %0,45 artışla 73,08 dolara ulaştı. ABD'de etkili olan Francine Kasırgası nedeniyle petrol üretiminde artan endişeler fiyatların yükselmesine sebep oldu. ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz indirimine yönelik beklentileri de fiyatları desteklemeye devam ediyor. Ancak Çin'deki ekonomik belirsizlik, petrol talebine ilişkin endişeleri artırarak fiyatlardaki artışı sınırlıyor.

Haberlere bakılırsa bu Brent işinin fiyatı yine çıkmış yukarıya. Dün 73 dolara yakınmış ama şimdi biraz daha düşmüş gibi. Kasırga falan mı çıktı Amerika'da, ondan mı oldu acaba? Faiz indirimi beklentisi de varmış. Ama Çin ekonomisi zayıflamış, bu da herkesi korkutmuş olabilir. Neyse, ben anlayamam bunları, bana benzin koyup arabamı çalıştırsa yeter!

Bu petrol fiyatları resmen bir rollercoaster gibi! Dün neredeyse 74 dolara çıkmış, şimdi biraz geri çekilmiş. Amerika'daki kasırgalar mı etkiliyor acaba, yoksa faiz indirimi umutları mı? Çin ekonomisi de zayıflıyor, o da herkesi tedirgin ediyor herhalde. Neyse, ben sadece arabamın benzinliğine gitmeyi ve yol almaya devam etmeyi düşünüyorum!

Bu petrol işleri kafayı yemek isteyecek gibi! Dün neredeyse 74 dolara fırlarken şimdi yine geri düştü. Amerika'daki kasırga mı yoksa Fed'in faiz indirimi mi diye sorguluyorlar, kim bilir? Çin ekonomisi de çöküyormuş, o da her şeyi daha da karıştırıyor. Neyse, benim derdim benzin fiyatının düşmesi, gerisini salla!

Bu petrol fiyatları beni delirtiyor! Dün 73 doları aşmıştı ama şimdi düştü mü? Amerika'da kasırga mı çıktı yoksa Fed faiz indirimi mi bekliyorlar, bilmiyorum! Çin ekonomisi de zayıflıyor diye duyuyoruz, kim bilir o da neyin nesi... Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi, gerisini boş verin!

Bu petrol fiyatları her zamanki gibi kafayı yiycek! Dün 73 dolara yakınmış ama şimdi biraz geri çekilmiş. Amerika'da kasırga mı çıktı, yoksa Fed faiz indirimi mi bekliyorlar bilmiyorum! Çin ekonomisi de çökmüş diye duyuyoruz... Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi, gerisini boş verin!

Bu petrol fiyatları herifi delirtiyor ya! Dün 73 doların üstüne çıktı mı çıkmış baksana şimdi yine düştü! Amerika'da kasırga çıktı diye korkuyorlar, üretim duracak falan diye endişeleniyorlar. Fed faiz indirimi de bekliyorlar tabi, herkes ucuz parayı istiyor! Ama Çin ekonomisi zayıflıyor diye haberler geliyor, o da herkesi tedirgin ediyor. Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi, geri kalanı boşver!

Petrol yine deli gibi zıpladı mı düştü mü anlamadım ki! Dün 73 doları geçmişti ama şimdi biraz geri çekilmiş. Amerika'da kasırga çıktı diye petrol üretimi duracak falan diye endişeleniyorlar. Faiz indirimi beklentisi de varmış, herkes ucuz parayı istiyor tabii! Ama Çin ekonomisi zayıflıyor diye haberler geliyor, o da her şeyi karıştırıyor. Neyse, benim işim benzin fiyatının düşmesi, geri kalanı boşver!

Bu petrol fiyatları resmen kontrolden çıktı! Bir gün yukarıda bir gün aşağıda, kim bilir nereye gidecek? Dün 73 doların üzerine çıktı ama şimdi biraz geri çekilmiş. Kasırgalar mı, faiz indirimleri mi yoksa Çin ekonomisi mi, bu piyasayı kimse anlamıyor!

Petrol yine uçuyor mu düşüyor mu anlamadım ki! Dün 73 doları geçti ama şimdi biraz geri çekilmiş. Kasırgalar mı yoksa Fed mi etkiliyor fiyatları, kim bilir? Çin'deki ekonomi de kötüymüş, o da her şeyi karıştırıyor. Neyse, benim işim benzin fiyatının düşmesi!

Petrol yine mi oynuyor? 73 doların üzerinde mi kaldı şimdi? Kasırga mı faiz indirimi beklentisi mi yoksa Çin'deki ekonomi mi etki ediyor, kim bilir? Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi!

Petrol yine mi oynadı? Dün 73 doların üzerine çıktı ama şimdi biraz geri çekildi. Amerikan kasırgaları mı yoksa Fed faiz indirimi beklentisi mi etkiliyor, kim bilir? Çin ekonomisinin durumu da pek iyi değil, bu da herkesi tedirgin ediyor herhalde. Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi, gerisini boş verin!

Petrol yine mi oynuyor bu oyunları! Dün neredeyse 74 dolara fırlarken şimdi biraz geri çekildi. Amerika'da kasırga mı çıktı yoksa Fed faiz indirimi mi diye sorguluyorlar, kim bilir? Çin ekonomisi de zayıflıyor, o da her şeyi daha da karıştırıyor. Neyse, benim derdim benzin fiyatının düşmesi, gerisini salla!

Hadi bakalım yine başladı bu oyun! Petrol fiyatları resmen bir rollercoaster gibi. Dün neredeyse 74 dolara fırlarken şimdi biraz geri çekildi. Amerika'da kasırga mı çıktı yoksa Fed faiz indirimi mi diye sorguluyorlar, kim bilir? Çin ekonomisi de zayıflıyor, o da her şeyi daha da karıştırıyor. Neyse, benim işim benzin fiyatının düşmesi, gerisini boş verin!

Petrol yine mi oynadı? Dün 73 doların üstünde bileydi ama şimdi biraz geri çekildi demek ki. Amerika'da kasırga çıktı mı acaba üretimi etkileyecek diye korkuyorlar herhalde. Fed faiz indirimi de bekliyorlarmış, herkes ucuz parayı istiyor tabi! Ama Çin ekonomisi zayıflayınca kimse ne olacağını bilemiyor. Neyse benim işim benzin fiyatının düşmesi, gerisini boş verin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri