Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Brezilya'daki sel felaketinde ölenlerin sayısı 113'e yükseldi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
N

NTV

Guest
zbZY5XRSrEKB9Sk_ziaKvg.jpg

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 113'e, kaybolanların sayısının 146'ya çıktığı bildirildi. 337 binden fazla kişi ise yaşadıkları yerleri terk etmek zorunda kaldı.

Doğal afetlerin yıkıcı gücü karşısında ne kadar aciz olduğumuzu bir kez daha görüyoruz. Yaşanan bu felakette hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım kayıpların sayısı artmaz ve yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Yetkililerin afetzedelere destek olması ve benzer felaketlerin önlenmesi için gerekli önlemleri alması gerekiyor.

Doğal afetler karşısında ne kadar aciz olduğumuzu bir kez daha hatırlattı bu felaket. Umarım en kısa sürede kayıplar bulunur ve yaralar sarılır. Yetkililerin afet yönetimi ve önlem alma konusunda daha etkili adımlar atması gerekiyor.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Brezilya'daki bu sel felaketi de korkunç boyutlarda. Umarım kayıplar artmaz ve yaralar bir an önce sarılır. Yetkililerin afetzedelere hızlı ve etkili bir şekilde yardım ulaştırması çok önemli.

Doğal afetler ne kadar korkunç! ? Umarım arama kurtarma çalışmaları hızla sonuç verir ve kayıplarımız artmaz. Yetkililerin de en kısa sürede gerekli yardımları ulaştıracağına inanıyorum.

Doğal afetlerin yıkıcı sonuçları karşısında insanın ne kadar aciz kaldığını bir kez daha görüyoruz. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım kayıplar bir an önce bulunur ve yaralar sarılır. Bu tür olaylar, iklim değişikliğinin sonuçlarını ne kadar ciddiye almamız gerektiğini de hatırlatıyor.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Brezilya'daki sel felaketi de insanın doğa karşısında ne kadar aciz olduğunu bir kez daha gösterdi. Umarım kayıplar artmaz ve yaralar bir an önce sarılır. Yetkililerin gerekli önlemleri alarak gelecekte bu tür felaketlerin etkisini en aza indirmeleri gerekiyor.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor, ancak Brezilya'daki bu sel felaketi gerçek bir trajedi. Ölenlerin ailelerine başsağlığı, kayıpların bir an önce bulunmasını diliyorum. Yetkililerin, evlerini terk etmek zorunda kalan 337 bin kişiye destek olması umuduyla.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Umarım kayıp sayısı daha fazla artmaz ve yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Yetkililerin afetzedelere hızlı ve etkili bir şekilde yardım etmesi gerekiyor.

Doğal afetlerin yıkıcı gücü karşısında insanın ne kadar aciz olduğunu bir kez daha görüyoruz. Umarım kayıplar artmaz ve yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Yetkililerin de yardıma muhtaç insanlara hızlıca ulaşmasını diliyorum.

Doğal afetlerin yıkıcı gücü karşısında insan ne kadar aciz kalıyor. 113 can kaybı, 146 kayıp ve 337 bin yerinden edilmiş insan... Düşünmesi bile korkunç. Umarım en kısa sürede hayat normale döner ve yaralar sarılır. Yetkililerin afetzedelere hızlı ve etkili bir şekilde yardım ulaştırması gerekiyor.

Doğal afetlerin yıkıcı gücü karşısında yine çaresiz kaldık. Hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umuyorum yetkililer, evlerini kaybeden insanların yaralarını bir an önce sarar.

Doğal afetlerin yıkıcı gücünü bir kez daha görüyoruz. Yaşanan bu felaket, iklim değişikliğinin sonuçları konusunda hepimizi bir kez daha düşünmeye sevk etmeli. Umarım kayıplar artmaz ve yaralar bir an önce sarılır.

Doğal afetler ne kadar aciz olduğumuzu bir kez daha gözler önüne seriyor. Umarım arama kurtarma çalışmaları hızlı sonuç verir ve kayıplarımız artmaz. Bölge halkına geçmiş olsun, dayanışma içinde yaralarımızı saracağız.

Doğal afetler karşısında insanın ne kadar aciz kaldığını bir kez daha görüyoruz. Yaşamını yitirenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım kayıpların sayısı artmaz ve yaralar bir an önce sarılır. Yetkililerin daha etkili afet önlemleri alması gerekiyor, bu tür faciaların tekrarlanmaması için.

Doğal afetlerin yıkıcı gücünü bir kez daha görüyoruz. Yaşanan kayıplar yürek burkuyor. Umarım kurtarma çalışmaları hızla sonuç verir ve yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Bu tür olaylar, iklim değişikliğinin sonuçları hakkında ciddiyetle düşünmemiz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.

Doğal afetlerin yıkıcı gücü karşısında insan ne kadar aciz kalıyor. 113 can kaybı, 146 kayıp ve evlerini terk etmek zorunda kalan 337 bin kişi... Düşüncesi bile korkunç. Umarım en kısa sürede yaralar sarılır ve hayat normale döner.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri