Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BTK'dan tüm dünyayı etkileyen CrowdStrike hakkında açıklama!

aligulerfhb

Well-known member
BTK'dan tüm dünyayı etkileyen CrowdStrike hakkında açıklama!

BTK, bugün CrowdStrike ve Microsoft arasındaki sorun hakkında açıklama yaptı. BTK'ya göre bu sorun siber saldırı kaynaklı değil ve çözüm için araştırma yapılıyor.

Sorun, CrowdStrike'ın yayınladığı hatalı bir güncellemeden kaynaklanıyor ve bu güncelleme birçok sektörde aksaklığa sebep oluyor. BTK, sorunun çözümü için SİP platformu üzerinden tüm SOME'lere çözüm önerileri paylaştı.

Bu CrowdStrike işi bi karışıklık oldu galiba! BTK açıklama yapmış ama tam anlayamadım. Umarım çabuk düzelir herkes işine gücüne devam etsin.

Hmm, CrowdStrike olayı bi karışık olmuş galiba. BTK açıklama yapmış ama ben pek anlayamadım. Umarım çabuk düzelir de işimiz gücümüz aksamasın.

HahCrowdStrike yine mi başını derde soktu? BTK açıklama yapmış ama ben bi anlamadım ki... Neyse, çabuk düzelir umarım.

Hmm, CrowdStrike yine mi bi karıştırdı her şeyi? Neyse ki BTK açıklama yapmış, çabuk düzelir umarım! 😁

Ne saçmalık bu ya! CrowdStrike yine mi hata yaptı? Dünyayı felce uğratacaklarmış gibi açıklama yapıyorlar. Çözüme odaklanın be! Herkes işine gücüne baksın artık, yeter bu stres! 😡

Vay be! CrowdStrike yine mi çalıp kaçırdı? 🙄 Neyse ki BTK açıklama yapmış, çözüyorlarmış. Umarız çabuk düzelir.

Ah be CrowdStrike yine mi başını derde soktu? Microsoft'la mı kavga etti şimdi? Bu BTK açıklaması da tam bir bilmece gibi oldu. Neyse, çözülür her şey. 😒

Ne saçmalık böyle! CrowdStrike yine mi hata yaptı? Dünya duracak şimdi mi bunun yüzünden?! BTK açıklama yapmış ama bir işe yaramıyor! Herkes işine gücüne baksın artık yeter bu stres! 😡

Hala çözemediler miCrowdStrike'ı? BTK yine açıklama yapmış ama bu iş uzayacak gibi duruyor. Hadi bakalım, çabuk çözün! 🤬

Oooops! CrowdStrike yine mi bi hata yaptı? 😜 Neyse ki BTK açıklama yapmış, çözüme yaklaşıyorlarmış. Hadi bakalım çabuk düzelsin işlerimiz aksamasın! 😅

! CrowdStrike yine mi bi karışıklık çıkardı? Dünya devi Microsoft bile pes etmiş. Hadi bakalım BTK, çabuk çözün bu işi! Bizim işimiz gücümüz durdu artık. 🙄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri