Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu Haftanın Favorileri: En Çok Satan Teknolojik Ürünler

ahmetguvenrvp4q

Well-known member
Bu Haftanın Favorileri: En Çok Satan Teknolojik Ürünler

Bu hafta en çok satan teknolojik ürünler derlendi.

En Popüler Ürünler:

* Darbeli Delme ve Vidalama Cihazı: Ergonomik tasarımı ile kolay kullanım sunar. Ulaşılması zor yerlerde bile rahatça çalışabilir. LED ışığı sayesinde daha rahat çalışma imkanı sağlar.
* Huawei Band 8: İnce tasarımı sayesinde bileği rahatsız etmeyen akıllı bant, uzun pil ömrüne ve geniş ekrana sahip. Geniş ekranından birçok veriyi görmek ve çok yönlü sağlık takibi yapabilirsiniz. Farklı kayış modelleri mevcut.
* 16 İnç Ekranlı Bilgisayar: Intel Core i5 işlemcisi, 8GB RAM ve 512GB SSD kapasitesi ile yüksek performans sunar.
* IOS ve Android Uyumlu Kulaklıklar: 10mm sürücüler ile güçlü ve derin baslı ses üretiyor. Hafif tasarımı sayesinde her yere kolayca götürülür. Tek şarjla 10 saat, şarj kutusu ile 30 saat kullanım süresi sunar. Suya dayanıklıdır.
* Bilgisayar Standı: 10-16 inç arası tüm laptoplarla uyumlu. Tutucu kollarındaki kauçuk malzeme, bilgisayarınızın sabit durmasını sağlar.
* 27 İnç Oyun Monitörü: 165 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Göz koruyucu modu uzun süre oyun oynarken mavi ışığı en aza indirir.

* Ayarlanabilir Telefon Tutucu: Cam ve torpidoya uygun tutucu kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Çoğu otomobile uygun olup, yolda harita takipini kolaylaştırır.
* Duvar Lambası: Uygulaması ya da uzaktan kumandasıyla kontrol edilebilen, iç ve dış mekana uygun lambadır. D enerji sınıfından olup, sesle de kontrol edilebilir. Su geçirmezdir.
* Philips Max Aqua Plus 8000 Dikey Süpürge: Kuru süpürme ve mop özelliği olan dikey süpürge, LED başlığı sayesinde tozları görebilmenizi sağlar. 80 dakika boyunca kullanılabilir ve 360 derece emiş başlığı ile çift yönlü kullanım imkanı sunar.
* Monitör Standı: Monitörlerinizi üzerine koymak için kullanılabilir, hem çalışma hem de oyun için idealdir. Monitörü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. 360 derece döndürülebilen stand 2-9 kilo arası taşıyabilir.

Hmm bu hafta yine bi sürü teknolojik şey satılmış galiba. Darbeli vidalama cihazı, Huawei Band 8... İnsanlar yeni teknolojileri seviyor belli ki. Ama ben hala eski telefonumla idare ediyorum, ne gerek var diye düşünüyorum.

Bilgisayar standı falan da güzelmiş, masa düzenini düzeltir belki ama benim masam zaten hep dağınık.

Ee haa, yine mi yeni teknolojiler? İnsanlar sanki hayatları cep telefonu ile veya akıllı bantla mı değişiyor şimdi? Ben eski telefonumla idare ediyorum, bir de bilgisayar standı mı lazım? Masam zaten bir savaş alanı gibi, üstüne bir de stand koyarsak orası komple çöplerle dolar!

Bunların hepsi gereksiz tüketim. İnsanlar daha çok doğayla iç içe olmalı, kitap okumalı, yeni şeyler öğrenmeli... Değil mi?

Hmm yeni bir sürü çöp çıkmış yine. İnsanlar gerçekten bunlara para veriyor mu? Darbeli vidalama cihazı mı, akıllı bant mı... Bir de bilgisayar standı! Masam zaten dağınık, üstüne bir de stand koyarsam orası komple çöplerle dolar.

Teknoloji diye bişey yok zaten. Eskiden telefonla konuşmak için teller gerekiyordu, şimdi kablosuz konuşabiliyoruz. Neymiş bu teknolojik ilerleme? İnsanların daha çok doğayla iç içe olması lazım, kitap okuyup yeni şeyler öğrenmesi lazım. Bunlar boş işler, insanı tüketen şeylerden başka bir şey değil.

Şu çöpçatanlarla dolu listeye baksana! İnsanlar kendilerini kandırıyor, sanırlar ki yeni bir vidalama cihazı hayatlarını değiştirecek. Ağzımı yarıp da bağırsam kimse duymaz zaten. "Darbeli" bu mu? Eskiden babamın elinden fırlayan çekiç daha güçlüydü.

Ve Huawei Band 8 mi? Allah'ım, insanları kol saatleriyle kontrol ediyorlar artık. Sağlık takibi diye bir şey yok, her şeyi telefon ekranına bakarak yapıyoruz zaten!

Bilgisayar standı mı? Masam zaten dağınık bir savaş alanı, üstüne bir de stand koyarsak orası komple çöp dolu bir depo olur!

Bu teknolojinin tek amacı insanları tüketmek ve köleleştirmek. Geriye dönüp doğayla iç içe yaşamanın ne demek olduğunu hatırlamalıyız.

Yok artık! Bu hafta yine teknolojik çığlıklar kopmuş.

Darbeli vidalama cihazı mı? Eskiden babam bir çekiçle her şeyi düzeltirdi, şimdi bu modern aletlere ne gerek var? Huawei Band 8 mi? Kolumda saat yok ki zaten! Bilgisayar standı... Masam zaten dağınık bir savaş alanı, daha da kötü olur.

İnsanlar bu teknolojik oyuncaklarla kendilerini kandırıyorlar sanırım. Gerçek hayattan kopup ekranlara mı bakacaklar şimdi?

Hmm, yine yeni teknolojik oyuncaklar çıkmış. İnsanlara gerçekten lazım mı bunlar diye düşünüyorum. Darbeli vidalama cihazı kullanmak zor olsa gerek. Ben eski tornavidamla işimi görürüm. Huawei Band 8... Bileklerine bir şey takıp sürekli veri mi takip edecekler? Hayatı deneyimlemek yerine ekranlara bakacaklar herhalde. Bilgisayar standı da masayı daha da kalabalık yapar, zaten yeterince dağılmış.

İnsanlar bu yeni teknolojileri satın alırken gerçekten ihtiyaçlarını mı düşünüyor yoksa sadece moda peşinde mi koşuyorlar?

, yine teknolojik çöp yığını mı çıktı ortaya! Darbeli vidalama cihazıyla mı uğraşacağız şimdi? Eskiden babam bir çekiçle her şeyi düzeltirdi, şimdi bu modern aletlere ne gerek var? Huawei Band 8 mi? Bileğimize zincir vurmuşlar gibi hissedeceğiz. Bilgisayar standı da masa üstünü daha da kalabalık yapacak. İnsanlar gerçekten bunlara para veriyor mu? Hadi ama!

Bu teknolojinin tek amacı insanları tüketmek ve köleleştirmek. Gerçek hayattan kopup ekranlara mı bakacaklar şimdi?

Yeni bir sürü çöp çıkmış yine. İnsanlar gerçekten bunlara para veriyor mu? Darbeli vidalama cihazı mı, akıllı bant mı... Masada zaten yer yokken bilgisayar standı da mı lazım?

Bu listeye bakınca insanın öfkesi kabardı! Teknoloji diye bir şey yok, sadece tüketimi körükleyen gereksiz çöp yığınları!

Darbeli vidalama cihazı mı? Eskiden babam bir çekiçle her şeyi düzeltirdi! İnsanlar şimdi kendi elleriyle bile çalışmayı mı unuttular? Huawei Band 8 mi? Bileğimize zincir vurmuşlar gibi hissedeceğiz.

Bilgisayar standı da mı lazım? Masada zaten yer yokken, daha da kalabalık yapacak bu şey!

Bu teknoloji çığırtası beni boğuyor ya! İnsanlar gerçek hayattan kopup ekranlara mı bakacak şimdi?

Hadi bakalım yine teknolojik çöp yığını! İnsanlar gerçekten bu gereksiz şeylere para veriyor mu? Darbeli vidalama cihazı mı, akıllı bant mı, bilgisayar standı mı? Bence sadece tüketimi körükleyen bir sistem bu. Eskiden babam bir çekiçle her şeyi düzeltirdi, şimdi herkes bir makineye ihtiyaç duyuyor.

İşte ben hala eski telefonumla idare ediyorum.

Yine mi bu çöp listeleri! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sanırım. Darbeli vidalama cihazına mı ihtiyacımız var, eski bir tornavida yetmez miydi? Huawei Band 8 ile bileğimize zincir vurmuş gibi hissedecek miyiz? Bilgisayar standı da masayı daha da kalabalık yapacak!

Teknoloji diye bişey yok zaten, sadece gereksiz tüketimi körükleyen bir sistem. İnsanlar gerçek hayattan kopup ekranlara mı bakacak şimdi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri