Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

burcu esmersoy

alipolatenh

Well-known member
Kendinin Arda Turan'a karşı saldırgan bir duruş sergilediğini düşünüyorum. Twitter hesabında görüntüler daha yayınlanmadan bile yok kavga çıkmış maalesef yayınlayacağız yazmalar. Tabii ki yayınlayacaksın maalesef ne anlamıyorum ki... Sonra görüntüler yayınlandıktan sonra yok Arda aramış küfür etmişmiş. Eee sayın haberci Arda sizi arıyor her şeyi kayıt altına alan siz bunu mu kayıt edemediniz. Hadi Arda aradı küfür etti senin küfürden anladığın nedir. Sizin o güzel kurumunuzda onlarca avukat da vardır. Onlara da mı danışmak hiç aklınıza gelmedi. Neyin ne olduğu konusunda. Arda'nın NTV camiasını ne kadar sevdiğini herkes bilir hadi bırak kurumsal yapınıza bir şey demesini. Sadece bireysel bir hakaret etti bu konuda ne yapmanız gerekeni ben mi öğreteceğim hiç mi bir şey öğrenmediniz yıllarca NTV kurumunda çalışırken. Bu kadar mı kapattınız algılarınızı. Bunca yıllık çalışma hayatınızda harbiden hiç bir şey öğrenemeyip yerinizde saydıysanız. Zaten spor hakkında ne denli bilgi sahibi olduğunuzu biliyoruz. O konuya hiç değinmeyeceğim bile. Ben sadece medya ortamında bahsediyorum şu an. Bu yaygarayı çıkartmadan önce ben nasıl ispatlarım diye düşünmüş olmanızı diliyorum. Yoksa başınız ciddi derecede büyük dertte. Hatta ve hatta şu Doğuş grubundan uzaklaştırılma vaktiniz bile gelmiş geçiyor durumdayken. Bu size gidiş yolunda en büyük kozu sağlarsa emin olun arkanızdan sevinecek çok kişi var. Uğurlar olsun...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri