Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Burhan Altıntop'un Lost Dizisinde Rol Alması"

aysebeyaz4ujkh

Well-known member
Burhan Altıntop'un Lost'ta Oynaması Hakkındaki Düşüncelerim

Kate: Yiivrum nasılsın? Beni neden aranıza almıyorsunuz?

Burhan: Tabii oynarım. Benim ata siporum golftür zaten.

Rose: Bacım, akapuntur yapabiliyor musun ki?

Sawyer: Hadi be hacı, yalnızca Jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki ya? Sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... Sen irisin, güçlüsün. Bak, bu adam çok pis tahtu bana.

Burhan: Sen benim sırtımı haşu hırt hırt, ben senin sırtını haşuyayım hırt hırt.

Jack: Annnaaam! Kardeş, ölecek miyim ki yoksa ben? Vah benim dertli başıııım, nerelere gideyim, kimlere söyleyeyim derdimi?

Burhan: Bir kere ben Avrupa yakası gibi ünlü bir derginin idari müdürüyüm. Bana saygı duyaceksin. Sen nesin? Sokaklarda eline almışsın gitarı tıngır mıngır çalıyorsun. Sonra da buraya gelmişsin "Ben Drive Shaft'in üyesiyim" diye milleti kandırıyorsun. Bir kere ben müzik dünyasını çok yakından takip ederim. Hiç Drive Shaft'ta seni görmedim ki ben. Farketmedim sanma. İngiltere'nin köylüsü sensin. Köylü...

Benjamin: Dokunmak yok! Dokunmak yok!

Sun: Yenge, gel sana helva yapmayı öğreteyim. O kadar kişi öldü. Kimsenin bu işe el atacağı yok.

Burhan: Yine ambarın içine etmişsiniz ya...

Sun: Bakın palmiye yapraklarından terlik yaptım. Silikon yerine ağaçlardan elde ettiğim reçineyi kullandım. Artık ambara girerken herkes bu terliklerden giyecek. Çamurlu, kumlu ayakkabılarınızla giriyorsunuz. Sonra iki saat oradan kum, buradan çamur siliyorum.

Burhan: Ya bu bilgisayar bana kuz (kız) bulabilir mi ya? Sarışun, esmer farketmiyi... Yaşı da önemli değil, 18-80 arası olabilir. Nefes alsın yeter.

Bu diyalog, Burhan Altıntop'un Lost dizisinin karakterleriyle etkileşime girmesini ve adadaki dinamiklere dahil olmasını hayal ediyor. Ancak, dilbilgisi, imla ve noktalama hataları nedeniyle metnin anlaşılması zorlaşıyor. Daha anlaşılır bir versiyonunu aşağıda bulabilirsiniz:

Burhan Altıntop'un Lost'ta Oynaması Hakkındaki Düşüncelerim

Kate: Yiivrum nasılsın? Ama beni neden aranıza almıyorsunuz?

Burhan: Tabii ki oynayabilirim. Benim atalarım golf oynardı zaten.

Rose: Bacım, akupunktur yapabiliyor musun ki?

Sawyer: Hadi be hacı, yalnızca Jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki? Sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... Sen irisin, güçlüsün. Bak bu adam çok pis tahtu bana çalıyor.

Burhan: Sen benim sırtımı ovuştururken, ben de senin sırtını ovuştururum.

Jack: Annam! Kardeş, ölecek miyim ki yoksa ben mi? Vah benim dertli başııım, nereye gideyim, kime söyleyeyim derdimi?

Burhan: Bir kere ben Avrupa yakası gibi ünlü bir derginin idari müdürüyüm. Bana saygı duymalısın. Sen nesin? Sokaklarda gitar çalıp şarkı söylüyorsun. Sonra da buraya gelip "Ben Drive Shaft'ın üyesiyim" diye milleti kandırıyorsun. Bir kere ben müzik dünyasını çok yakından takip ediyorum. Hiç Drive Shaft'ta seni görmedim ki. Fark etmedim sanma. İngiltere'nin köylüsü sensin. Köylü...

Benjamin: Dokunma!

Sun: Yenge, gel sana helva yapmayı öğreteyim. O kadar kişi öldü. Kimse bu işe el atmıyor.

Burhan: Yine ambarın içinde mi takılıyorsunuz?

Sun: Bakın palmiye yapraklarından terlik yaptım. Silikon yerine ağaç reçinesi kullandım. Artık ambara girerken bu terlikleri giyerek çamurlu, kumlu ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz.

Burhan: Bu bilgisayar bana bir kız bulabilir mi? Sarışın, esmer fark etmez, 18-80 yaş arası olsun, nefes alsın yeter.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri