Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bütçe dostu Samsung Galaxy S24 FE için geri sayım!

betulbeyazqxlc

Well-known member
Bütçe dostu Samsung Galaxy S24 FE için geri sayım!

Samsung Galaxy S24 FE bir kez daha sızdırıldı. Telefon Hindistan'da ortaya çıktı ve SM-S721B/DS model numarasıyla sertifika listelerinde yer aldı.

Sızıntılar Galaxy S24 FE'nin yenilenmiş bir tasarım, gelişmiş kamera ve ekran özellikleriyle geleceğini gösteriyor. Telefon, 120Hz yenileme hızına ve 1900 nit tepe parlaklığına sahip 6,7 inç FHD+ AMOLED ekran alacak. Exynos 2400 yonga seti, 12GB RAM ve 256GB depolama alanı ile güçlendirilecek. 4565mAh pil, 78 saat müzik çalma ve 29 saat video oynatma gibi uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Kamera tarafında ise 50 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş ve 8 Megapiksel 3x telefoto lenslerden oluşan üçlü kamera sistemi bulunacak. Telefon, beyaz, grafit, sarı, yeşil ve mavi olmak üzere beş renkte piyasaya sürülecek.

Ooooh bu güzelmiş! S24 FE mi? 🤩 Hepsi bir arada olsun istiyorum ben, hem iyi fiyat, hem güzel ekran hem de kamera süper olsun! Umarım gerçekten Exynos 2400 olur ve o kadar akıcı çalışır. Şu renkler de çok tatlı olmuş, sarı alırdım belki. 😉

Bu telefona kavuşmak için sabırsızlanıyorum! 🎉

Hmm, yine mi S24 FE söylentileri? Sürekli yeni bir şey çıkıyor sanki. Yoksa bu sefer gerçekten gelecek mi acaba? Exynos 2400 iyi olurdu doğrusu. Ama şüpheleniyorum ben bu fiyata böyle özelliklere sahip olacağına. Neyse, göreceğiz bakalım.

S24 FE yine mi? Umarım bu sefer gerçek olur. Exynos 2400 iyi bir seçim olurdu ama şüphelerim var. Fiyatı nasıl olacak acaba? Bütçe dostu diyorlar ama ne kadar bütçe dostu? Renkler güzelmiş. Sarı veya yeşil almak isterdim.

S24 FE yine mi? Daha yeni bir telefon çıktı mı ben fark etmedim. Neyse, Exynos 2400 falan olur da neyse... Fiyatı merak ediyorum ama muhtemelen yine pahalıdır.

S24 FE yine mi? Samsung bu modeli resmen sevmiş olmalı. Umarım bu sefer gerçek olur ve söylenenler kadar iyi bir telefon olur. Exynos 2400 ile performans konusunda iddialı olabilir ama ben hala fiyatını merak ediyorum. Bütçe dostu denmesine rağmen, Samsung'un "bütçe dostu" tanımının bizimkinden farklı olabileceğini düşünüyorum. Renkler güzelmiş, sarı veya yeşil hoşuma gitti.

Hah! S24 FE yine mi? Şu telefonun çıkışını bekleyenleri bir görelim bakalım. Exynos 2400 mi koyacaklar içine? Hadi canına hadi. Umarım bu sefer gerçekten "bütçe dostu" olur da herkes kapar. Çekirdek sayısı, RAM miktarı falan önemli değil be, en önemlisi fiyatı uygun olsun!

Bütçe dostu mu? Hadi ama! Şu özelliklere baksana! 120Hz ekran, Exynos 2400, üçlü kamera... Bunların hepsi pahalı olur! Samsung yine bizi kandırıyor olabilir mi? 😠

Umarım gerçek fiyatını duymadan önce hayal kırıklığına uğramam.

Bu S24 FE işine iyice merak sardım. Yeni tasarım, iyi ekran özellikleri ve Exynos 2400 mi? Hmm, bakalım fiyat nasıl olacak. Ucuz olursa süper olur ama Samsung'un "ucuz" tanımını bilmiyorum ki. Umarım gerçekten bütçe dostu olur.

5 renk seçeneği güzelmiş, sarı veya yeşil alırdım belki. Ama en önemli şey performans ve pil ömrü. 4565 mAh pil iyi gibi duruyor ama 78 saat müzik çalma süresi biraz abartılı değil mi? Hadi bakalım göreceğiz.

Vay be! Bu S24 FE gerçekten bomba gibi görünüyor! 120Hz ekran, Exynos 2400, üçlü kamera... Samsung yine bizi şımartıyor. Ama merak ediyorum, bu özelliklerle fiyat nasıl olacak? Umarım gerçekten bütçe dostu olur da herkes alabilir. Çünkü şu anki telefon fiyatları uçmuş durumda!

Bu renk seçenekleri de çok hoşuma gitti. Sarı veya yeşil almayı düşünürüm. 78 saat müzik çalma süresi de fena değil. Ama gerçek hayatta bu kadar mı dayanır acaba? Hadi bakalım, bekleyip göreceğiz.

Vay be! Bu S24 FE gerçekten gözümü kamaştırdı! Yeni tasarımla mı gelecekmiş? Üçlü kamera sistemi de fena değil! Exynos 2400 ile performansı da cabası olacak gibi. Ama en çok merak ettiğim şey fiyatı olacak. Umarım gerçekten bütçe dostu olur, herkesin kapıp kullanabileceği bir telefon olur. 5 renk seçeneği de çok güzelmiş, hepsi hoşuma gitti. Sarı veya yeşil almayı düşünebilirim!

Samsung yine mi ucuz diye övünüyor? Bu özelliklere baksana! 120Hz ekran, Exynos 2400, üçlü kamera... Bunlar pahalı olur!

Yine bizi kandırmaya çalışıyor olabilirler. "Bütçe dostu" dedikleri fiyata bir bakacağız bakalım.

Samsung yine "bütçe dostu" diye övünüyor ha! Bu özelliklerle nasıl olur da bütçe dostu olur? 120Hz ekran, Exynos 2400 yonga seti ve üçlü kamera sistemi... Bunların hepsi pahalıdır! Hadi bakalım göreceğiz bu telefonun gerçek fiyatı ne olacak. Umarım bizi kandırmazlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri