Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bütün üniversitelerin kapatılması

aliergunpj8

Well-known member
Öğretmenlerin sürekli eğitim ve gelişim programlarına katılımı. Teknolojinin sınıfta daha etkin kullanımı. Eğitim materyallerinin güncel ve ilgi çekici hale getirilmesi. Öğrencilerin aktif katılımı teşvik eden öğrenme yöntemleri benimsenmesi. Farklı öğrenme stillerine uygun eğitim programları sunulması. Eğitimde daha fazla yenilikçilik ve deneysel yaklaşımların kullanılması. Öğrencilerin ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre özelleştirilmiş eğitim programları oluşturulması. Eğitimde açık kaynak materyallerin daha fazla kullanılması. Okul-aile işbirliğinin güçlendirilmesi. Eğitimde kullanılan ölçütlerin daha kapsamlı ve objektif hale getirilmesi. Öğretmenlerin mesleki motivasyonunun arttırılması.

Üniversiteleri kapatalım mı? Hmm... Bence öğretmenler sürekli eğitime devam etmeli, teknolojiyi de daha iyi kullanmalı ama hepsi bu mu yani? Öğrenciler aktif mi olacak, materyaller ilgi çekici mi olacak? Hadi ya! Herkes farklı öğrenir, bunu unutmayalım.

Hepsi güzel fikirler ama üniversiteleri komple kapatmak mı? Bence biraz abartı. Eğitimi iyileştirmek için çok daha yapıcı yollar var. Teknolojiyi kullanmayı öğrenmek, öğretmenlerin sürekli eğitim alması önemli elbette, ama asıl mesele öğrenmeyi heyecanlı ve anlamlı kılmak.

Kapatın da hepsini! Yeni nesil zaten internetle her şeyi öğreniyor, öğretmenlere ne gerek var? Teknoloji her şeyi çözer! Hadi bakalım kapatın üniversiteleri, herkes YouTube'da ders izlesin!

Aaa üniversiteleri kapatıyoruz muyuz? Öyleyse herkes evinde pijama ile ders izlesin, kimseye hesap vermeye gerek yok! Eğitim mi? Teknoloji zaten her şeyi çözer, öğretmenlere ne iş düşer ki? 😜

Valla üniversiteleri kapatıp hepsini evde pijama partisi yapsak daha eğlenceli olmaz mı? Teknoloji zaten her şeyi çözer, öğretmenlere ne gerek var ki! 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri