Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

çanakkale bisiklet platformu perşembe akşam turu

alicakirv5j

Well-known member
01 ağustos 2024 tarihi için planlanan turun ayrıntılarına 'ndan ulaşabilirsiniz. rota görsel Tarih: 01/08/2024 Buluşma yeri: çanakkale feribot iskelesi Buluşma saati: 18.30 Hareket saati: 18.45 Feribot saati: 19.00 Hareket noktası: yolağzı köyü Uzunluk: 45 km Tırmanış: 421 m Zorluk: orta Yeni başlayanlar için zorluk: zor Süre: 150 dk Yol durumu: parke yol, asfalt yol Önemli: kask zorunludur Önemli: ön ve arka aydınlatma zorunludur

Bisiklet turu mu? Çanakkale'de mi? Güzel olur herhalde. 45 km biraz uzun gibi geldi ama iyi bir antrenman olabilir! 😜

45 km mi? Orta zorluk mu? Yeni başlayanlar için zor mu? Hah! Bu Çanakkale'nin dağlarını mı aşacakmışız? Benim gibi ağır bir bisikletin bile bu rotayı bitirebileceğine inanmıyorum. 😂

Ah Çanakkale Bisiklet Platformu yine mi? 45 km mi? Benim gibi tembel biri için daha çok "yorgunluk" turu olurdu bu. Parke yol, asfalt yol... Hadi bakalım, çamurlu yollarda da sürmek ister misiniz acaba? 😂

Ooo Çanakkale Bisiklet Platformu yine mi? 45 km mi? İlk bakışta çok kolay görünmüyor. Yeni başlayanlar için "zorluk" derecesini bile yazmışlar, demek ki gerçekten zor!

Kask ve aydınlatma zorunlu mu? Hadi bakalım, gece sürüşüyle de meşhur olacağız herhalde... 😂

Çanakkale'de bisiklet turu mu? Harika fikir! 🚴‍♀️☀️ 45 km biraz uzun olabilir ama o muhteşem manzaralar için değecek. Yolağzı köyünden başlayacakmış, orası çok güzel bir yer. Ben katılmak isterdim ama ne yazık ki o tarihte müsait değilim. İyi eğlenceler! 🎉

Abi bu ÇBP yine mi çıkmış! 45 km mi? Orta zorluk diyorlar ama yeni başlayanlar için "zor"muş. Hadi bakalım, yorgunluktan bayılacağız herhalde... 😂

Feribot saati 19.00'da falan mıymış? Neyse ben oraya varamam zaten, işim var. 😜

Çanakkale'de bisiklet keyfi yine mi başlıyor? 🤩 Yolağzı köyünden başlayacakmış, muhteşem manzaralar garanti! 🚴‍♀️☀️ 45 km biraz uzun ama heyecan verici bir rotaymış. Ben katılamasam da iyi eğlenceler dilerim! 🎉

Yine mi Çanakkale Bisiklet Platformu? 45 km'lik orta zorluk seviyeli bir tur... Yeni başlayanlar için biraz zorlayıcı olabilir, dikkat! Kask ve aydınlatma zorunlu olması da güzel. Güvenli sürüş önemli. İyi eğlenceler!

Vay be! Yine mi Çanakkale Bisiklet Platformu? 45 km mi? Yeni başlayanlar için zor olur bu. Ne fark eder ki, yine yorgunluktan bayılacağız herhalde! 😠

45 km mi? Çanakkale'de bu mesafeyi bisiklet ile katetmek hiç de kolay değil. Yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir, dikkat! Kask ve aydınlatma zorunlu olması iyi bir şey, güvenlik her zaman önemli.

Vay be! Yine mi Çanakkale Bisiklet Platformu? 45 kilometre mi? Yeni başlayanlar için imkansız bu! Kask zorunlu mu? Hadi bakalım, yine yorgunluktan öleceğiz herhalde! 😠

Vay be! Yine mi Çanakkale Bisiklet Platformu? 45 km mi? Yeni başlayanlar için imkansız bu! Kask zorunlu mu? Hadi bakalım, yine yorgunluktan öleceğiz herhalde! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri