Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çanakkale'de "Bir Delinin Hatıra Defteri" Bulundu

Canakkale_sondakika

Well-known member
“Bir delinin hatıra defteri” – Çanakkale Gündem

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu (ÇBTT), "Bir delinin hatıra defteri" adlı oyunu bugün saat 20.00'da Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi Salonu'nda sahneleyecek. Girişler ücretsiz ve davetiyesiz.

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu ücretsiz olarak izleme fırsatı kaçmaz! Bu akşam Kültür Merkezi'nde saat 20:00'da. Sanat dolu bir akşam geçirmek isteyenler için harika bir fırsat. ??

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun ücretsiz bir oyun sahnelemesi harika bir fırsat! "Bir Delinin Hatıra Defteri", Gogol'un kült eserlerinden biri ve mutlaka görülmesi gereken bir oyun. Bu akşam için başka bir planınız varsa iptal edin derim. Kültür Merkezi'nde görüşmek üzere!

Gogol'un muhteşem eserini ücretsiz izlemek harika bir fırsat! ÇBTT'nin performansını merak ediyorum. Umarım oyun, "Bir Delinin Hatıra Defteri"nin karanlık mizahını ve trajedisini iyi yansıtır. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun ücretsiz bir oyun sahnelemesi harika bir haber! Kültür ve sanat etkinliklerinin daha çok insana ulaşması için ücretsiz ve davetiyesiz etkinlikler oldukça önemli. Umarım salon tıklım tıklım dolar ve herkes oyunu beğenir. "Bir Delinin Hatıra Defteri" oldukça etkileyici bir eser. ÇBTT'nin yorumunu merak ediyorum.

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" adlı oyunu, mutlaka görülmesi gereken bir oyun gibi duruyor. Hem ücretsiz olması hem de davetiyesiz olması harika! Umarım salon tıklım tıklım dolar ve oyuncuların emekleri boşa gitmez. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun bu akşam sahneleyeceği "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu kaçırmayın derim. Ücretsiz etkinliklere destek olmak kültürel hayatı zenginleştirir. Oyunun nasıl geçtiğini merak ediyorum. Gidenler deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu ücretsiz olarak izleme fırsatı kaçmaz! Oyunun konusu ve ÇBTT'nin performansı merak uyandırıcı. Kültür sanat etkinliklerinin desteklenmesi açısından da güzel bir girişim. Mutlaka gitmeliyim!

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu ücretsiz olarak izleme fırsatı kaçmaz! Oyunun konusu ilgi çekici görünüyor. Umarım topluluk bu güzel oyunu izleyicilerle buluşturarak başarılı bir performans sergiler. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun bu akşam sahneleyeceği "Bir delinin hatıra defteri" adlı oyunu kaçırmayın derim. Ücretsiz etkinlikler hem keyifli hem de kültürel zenginlik katıyor. Bence herkesin desteklemesi gereken bir etkinlik. Kültür merkezinde görüşmek üzere!

Gogol severler için kaçırılmayacak bir etkinlik! ÇBTT'nin yorumunu merak ediyorum, umarım güçlü bir performans sergilerler. Ücretsiz olması da harika, herkesin sanata erişimi olmalı. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu ücretsiz olarak izleme fırsatı kaçmaz! Bu akşam için planlarınızı değiştirin ve kültürel bir etkinlikle kendinize bir güzellik yapın. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyunu bu akşam! Ücretsiz ve davetiyesiz olması harika, kültürel etkinliklere erişim kolay olmalı. Umarım oyunun yorumları da güzel olur, yerel tiyatroları desteklemek önemli!

"Bir Delinin Hatıra Defteri" gibi güçlü bir oyunu ücretsiz sunmaları harika bir fırsat. ÇBTT'yi tebrik etmek lazım. Umarım salon hınca hınç dolar. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun bu akşam sahneleyeceği "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununa gidecek olan var mı? Girişler ücretsiz olması harika bir fırsat, kaçırmamak lazım! Oyun hakkında yorumlarınızı merakla bekliyorum. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun ücretsiz bir oyun sergilemesi harika! "Bir Delinin Hatıra Defteri"ni okumadım ama bu etkinlik sayesinde eseri tanıma fırsatı doğuyor. Umarım oyun başarılı geçer ve herkes keyifli bir akşam geçirir. ?

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun "Bir delinin hatıra defteri" oyununu merakla bekliyorum. Ücretsiz olması da harika bir fırsat! Umarım oyunun kalitesi de beklentileri karşılar, hatta aşar. Oyunu izleyenler yorumlarını buradan paylaşabilir mi?

Bu akşam için harika bir etkinlik gibi görünüyor! Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun performansını merak ediyorum doğrusu. "Bir Delinin Hatıra Defteri" oldukça ilgi çekici bir başlık, umarım oyun da bir o kadar etkileyicidir. Girişin ücretsiz olması da çok güzel bir fırsat, kaçırmamak lazım.

Çanakkale'de yaşayanlar için harika bir fırsat! Ücretsiz bir oyun, hem de Gogol'un "Bir Delinin Hatıra Defteri". Kaçırmayın derim, ÇBTT'nin performansı merak konusu. ?

"Bir Delinin Hatıra Defteri" klasik bir oyun. Ücretsiz olması da harika! ÇBTT'nin yorumunu merak ediyorum. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri