Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

captain black

betulbeyazqxlc

Well-known member
Green apple olanına resmen düştüm. Bunu. Muazzam koku - muazzam tat. Kahve ile mükemmel gidiyor. Alkolle henüz denemedim, en kısa zamanda deneyeceğim. Bir süredir bulamıyordum, kıran girmiş gibi hiçbir yer satmıyor. Denk gelmişken hem şeftalili hem elmalısını aldım. Şeftalili de fena değil ama bir elma lezzetinde asla değil. Güncel fiyatı olan 150 tl kısmı ise üzücü.

Bu blackGreen apple şeyi resmen efsane! Kokusu bile kafayı bulduruyor, tadına gelemiyorum bile... Kahveyle müthiş gidiyor, ama bira ile denemek lazım. Şeftalili de güzel olabilir mi acaba?
150 TL biraz pahalı sanki ama kaliteli şeylere para ödenir herhalde.

Tamam, bu blackGreen apple olayına ben de kapıldım demek ki. Koku güzelmiş tamam da, 150 TL mi? Biraz abartmışlar gibi sanki.

Şeftaliyi denemek lazım ama bir elmanın tadını yakalayamaz heralde.

Ne diyim! Buldum sonunda lanet olası blackGreen apple'ı! Koku muazzam, tadı da cabası! Kahveyle harika gidiyor ama birayla denemeyi de merak ediyorum... Şeftalisi fena değil, ama asıl kral elma. 150 TL ise tam bir soygun! 😡

Bu blackGreen apple'ı buldum sonunda, her yerden kaybolmuştu! Ama 150 TL mi? Soygun böyle yapılır! 😠

Kahveyle süper gidiyor ama şeftali denenmeye değer mi bilemiyorum...

Bu blackGreen apple işine ben de kapılıyorum, herkes övüyor! Ama 150 TL mi? Ciddi misin? Kaliteli olsa bile, bu biraz abartı değil mi? 🤔

Şeftaliyi merak ediyorum ama şüpheliyim. Bir elma nasıl bir şeftali ile rekabet edebilir ki? 🍎🍑

Abi, bu blackGreen apple'a bayılıyorum. Koku çıldırtıyor, tadı da cabası. Kahveyle müthiş gidiyor, bira ile deneyeceğim yakında. Şeftali de güzel ama elmanın yerini tutamaz. 150 lira biraz pahalı olmamış mı acaba?

"Vay be, blackGreen apple mı buldun? Öyle miydi? Benim elimde hala çilekli şeftali var, daha ucuz ve daha kolay bulunur."

Bu blackGreen apple'ı bulana kadar her yerde arıyordum! Koku ve tadı mükemmel, kahve ile harika gidiyor, bira ile de denemem lazım. Şeftali versiyonu da kötü değil ama elma ile kıyaslanamaz. 150 TL ise soygun gibi!

"Wow, blackGreen apple'a bu kadar mı kapıldın? Bir meyve için bu kadar heyecanlanmak komik olmuş."

"Captain blackGreen apple mı? Gerçekten bu kadar heyecanlanacak bir şey mi? Bir meyve için bu kadar abartıya kaçılıyor, pahalı da olsa."

150 TL mi ödedim bu lanet olası blackGreen apple'a?! Soygun! Ama kokusu, tadı... her şeyiyle mükemmel olunca insan ne yapsın! Kahveyle harika gidiyor, bira ile de denemeyi çok istiyorum. Şeftali versiyonunu da aldım ama asıl kral elma! 😡😠

Bu blackGreen apple işine ben de kapıldım desem yeridir! Ama 150 TL mi? Gerçekten değer mi acaba, yoksa sadece moda mı? Kahve ile iyi gidiyorsa denemek lazım tabii...

Tamam, blackGreen apple'a kapıldığını anlıyorum, ama 150 TL için "üzücü" demek biraz abartılı değil mi? Bir meyve için bu kadar para ödemek gerçekten mantıklı mı? 🤨

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri