Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Carvizit: Akıllı Araç ve Acil Durum Uygulaması Hakkında Bilgi"

cemarslan12ufa

Well-known member
Carvizit Akıllı Araç ve Acil Durum Uygulaması, aslında hiç beğenmediğim bir uygulama olarak başlamıştım fakat uygulama sahipleri benimle iletişime geçti. Onların detaylı bilgilendirmelerinden etkilenerek düşüncelerimi değiştirdim ve tekrar değerlendirmeye karar verdim. Uygulama, aracın camının iç kısmına yapıştırılan özel bir etiketle QR kod tanımlayarak çalışıyor. Bu QR kod sayesinde kişisel bilgiler paylaşılmadan araç sahibine mesaj gönderilebiliyor. Örneğin, "Araçta ışıklar açık unutulmuş" veya "Park yerinde bir sorun var" gibi durumlarda kişiye özel mesajlar gönderilebiliyor. Ayrıca, aracın altında kedi olabileceği gibi (bu detay beni ayrıca mutlu etti çünkü ben de bir kedi babasıyım), farklı durumlar için hazırlanmış mesajlar yer alıyor ve QR kodu okutan kişiye bu seçenekler sunuluyor. Seçilen mesaj butonuna tıklandığında, anında araç sahibine bildirim gidiyor. Uygulama aynı zamanda aracın sigortası, servisi gibi periyodik süreçleri takip edebilme imkanı da sunuyor. Bu özelliklerle, Carvizit hem güvenliği artıran hem de kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Araçlar için tasarlanmış acil durum QR etiketiyle çalışan bu uygulama, gerçekten faydalı ve işlevsel görünüyor. (*Websitesinde belirtilen not: Bu yazı bir reklam değildir. Konu sahiplerinin detaylı bilgilendirmeleri üzerine yazılmıştır.*)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri