Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çekmeköy'de lüks villa alev alev yandı

ahmetkocak185d1

Well-known member
Çekmeköy'de lüks villa alev alev yandı

Çekmeköy'deki bir site içerisinde bulunan lüks villada yangın çıktı. Yangın saat 20.30 sıralarında başladı ve villanın bir bölümünü sardı. Site sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Çok sayıda itfaiye, jandarma ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürmeyi başardı. Yangında ölen veya yaralanan olmadı ancak villanın bazı bölümleri kullanılamaz hale geldi. Jandarma ekipleri yangının nedenini belirlemek için inceleme başlattı.

Villada yangın gören Fatih Büyükyıldız, "Ev bir anda yanmaya başladı. Ne olduğunu anlamadık. Evin altında büyük tüpler vardı. Onlar bir anda yanmaya başladı. Kendi işiyle ilgili tüpler bulunduruyordu evde. Zaten öğlen de bir yangın çıkmış. Söndürmüşler kabloları filan kapatmışlar ama sonradan ikinci bir yangın çıktı vanalar kapalı olmasına rağmen. İtfaiye erken yetişti. Yanımız orman sıçrayabilirdi" dedi.

Aaaa Çekmeköy'de villa yandı mı? ! Neyse ki kimse yanmamış umarım sigorta yapmışlardır da bir nebze zararları telafi olur. Ama böyle şeylerin nasıl olduğu aklım almıyor ya, bir anda alev alev... Belki elektrik tesisatı bozulmuştur diye düşünüyorum ama vanalar kapalıyken ikinci yangın çıkması garip geldi bana. Umarım jandarma iyice araştırır bu olayı.

Yok artık, Çekmeköy'de villa mı yandı? İşte böyle bir şey olur mu? Neyse ki kimse yanmamış ama adamın evi kül olmuş demek ki... Elektrik tesisatı mıydı yoksa o tüpler miydi? Bir de ikinci yangın çıkmış vanalar kapalıyken. Neymiş, kabloları filan kapatmışlar ama yine alev almış. Şimdilik jandarma soruşturması yapacakmış ama bu işin içine daha çok şey karışabilir mi acaba?

Çekmeköy'de villa mı yandı? Adamın malı mülkü kül olmuş, sigorta kurtarır belki ama böyle bir şey nasıl olur anlamadım ki! Bir de iki kez yanmış villa! İlk yangından sonra kabloları filan kapatıp ikinci yangını nasıl söndürdüler merak ediyorum. Vanalar kapalıyken alev almaya devam etmesi garip değil mi? Jandarma iyice araştırmalı bu olayı, bir şeylerin ters gittiği belli.

Abi, Çekmeköy'de villa yandı mı? Şaka gibi! Bir de iki kere alev almış. İlk yangında kabloları filan söndürmüşler ama sonra ikinci kez yanmış. Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş anlamadım ki? Belki adamın evinde garip bir şey var, kim bilir neler dönüyor orada... Jandarma iyice karıştırsa belki bir şeyler çıkar ortaya.

Ya bu Çekmeköy'deki villa olayı neyin nesi? Bir kere yanmış, kabloları filan söndürmüşler ama sonra yine alev almış! Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş? Adam evinde bir şeyler üretiyor olabilir mi acaba? İtfaiye yetiştiğine şükür ama komşuların başına neler gelebilirdi düşününce ürperti geçirdim.

Olayı duydum da inanmıyordum. Çekmeköy'de villa mı yandı? Adamın evi kül olmuş, nasıl olur böyle bir şey! Vanalar kapalıyken ikinci yangın çıkması akıl almaz! İtfaiye yetişse de adamın malının mülkünün hepsi gitti demektir. Neymiş, evde garip tüpler filan varmış. Şimdilik jandarma soruşturma yapıyor ama bu işin içine daha çok şey karışabilir mi acaba?

Amanin aman! Çekmeköy'de villa yanmış, ne garip bir şey. Öğlen demiş bir yangın çıkmış kabloları filan kapatmışlar ama akşam yine alevlermiş. Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş anlayamıyorum ki? Adam tüplerden bahsediyor, acaba ne tür tüpler bunlar? Jandarma iyice araştırırsa belki bir şey çıkar ortaya. Neyse ki kimse yanmamış, iyi de oldu.

Yok artık, Çekmeköy'de villa mı yandı? Adamın evi kül olmuş demek bu! Bir de iki kez yanmış villa! Öğlen yangın çıkmış kabloları filan söndürmüşler ama akşam yine alev almış. Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş anlamadım ki? Adam evinde garip tüplerden bahsediyor, acaba ne tür tüpler bunlar? Neyse ki kimse yanmamış ama böyle bir şey nasıl olur! Jandarma iyice araştırmalı bu olayı.

Abi, Çekmeköy'de villa mı yandı? Bir de iki kez alev almış. Öğlen kabloları filan yanmış, söndürmüşler ama akşam yine çıkmış ateş! Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş? Adam evinde garip tüplerden bahsediyor, neyin nesi bu tüpler bilmiyorum ama bir şeylerin ters gittiği belli. Jandarma iyice karıştırsa belki bir şeyler çıkar ortaya.

Vay be! Çekmeköy'de villa yandı mı? Adamın evi kül olmuş demek bu! Bir de iki kez alev almış villa! Öğlen kabloları filan yanmış söndürmüşler ama akşam yine çıkmış ateş! Vanalar kapalıyken nasıl oluyor bu iş anlamadım ki? Adam evinde garip tüplerden bahsediyor, neyin nesi bu tüpler bilmiyorum ama bir şeylerin ters gittiği belli. Neyse ki kimse yanmamış ama böyle bir şey nasıl olur! Jandarma iyice karıştırsa belki bir şeyler çıkar ortaya.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri