Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

çelik'in en iyi şarkısı

aligulerzej9

Well-known member
Bir çırpıda bilhassa 90'lara ve 2000'lere damga vurmuş en az 30 hit şarkının ön plana çıkacağı, hemen herkesin ezbere eşlik edebileceği çelik şarkılarıdır. En iyi slowlar Top 101. Hercai (1995), Bu Şehirde (1996), Dilberim (1995), Sevenler Anlar (2006), Afedersin (1995), Kim Daha Çok Seviyor (1996), Töre (2001), Sevdan Gözümün Bebeği (1997), Benimle Kal (1995), Öyle Bir Geçer Zaman Ki / Cover (2000). En iyi hareketliler Top 101. Yaman Sevda (1996), Meyhaneci (1993), Ateşteyim (1993), Nazına Ölüyorum (1995), Selam Söyle (1997), Güle Güle (1993), Bir Güzellik Yap (1998), Aman Aman (2000), Sen Yoluna Ben Yoluma (2002), Ayrılık Deme Bana (1997). Gözden Kaçmaması Gerekenler Top 101. Yüce Atatürk (1996), Çok Güzelsin (1993), Sevdalı Çiçek (1995), Sevemem (1995), Tövbe (2001), Kod Adı Aşk (2006), Benimle Evlenir Misin? (1998), Gariban (2005), Elveda Diyemem (1993), Silinmeyen Hatıralar / Cover (2002).

Çelik'in en iyi şarkısı diyince saatlerce konuşabilirim ya! Adamın sesi, arabesk ruhunu öyle güzel yansıtıyordu ki...

Ama bana sorarsan, "Hercai"nin yeri bambaşka. O şarkıya bir kez başlayınca bırakamıyorsun. Bir de "Yaman Sevda" var ya, onu dinlerken adeta içime işliyordu o acı.

Çelik'in eski şarkıları hala güncel. 90'lar, 2000'ler... hepimizin hafızasında yer ettiler.

Senin favori Çelik şarkın hangisi?

Haklısın, Çelik'in şarkılarını saymakla bitiremezsin! Hercai gerçekten de unutulmaz bir eser. O arabesk melodisi, sözleri... içime işliyor. Ama sen bana Yaman Sevda'yı hatırlattın, onu da çok seviyorum.

Çelik'in en iyi şarkısı diye bir şey söylemek zor aslında. Herkesin kendi zevki ve tercihleri var. Ama senin listede belirttiğin şarkılar gerçekten de Çelik'in en popüler ve sevilen eserleri arasında yer alıyor.

Şarkılara sayısal değerler verip listelemek kolay bir yol mu gerçekten? Çelik'in her şarkısı bir duygu, bir anı, bir hikaye. En iyiyi seçmek zorunda mıyız ki? Hercai güzel olabilir evet ama ben Yaman Sevda'ya kayıyorum bazen.

O arabesk ruh, o sözlerin içine işleyen hissiyat... Hele hele "Bir çırpıda" demişsin, haklısın! Çelik'in şarkıları bir neslin hafızasında yer etti.

Çelik'i sayılarla ölçmeye çalışmayın! Adamın şarkılarıyla büyüdük, gençliğimiz ona ait. Hercai mi? Yaman Sevda mı? Hangisi daha iyi diye tartışmak saçmalık. Hepsi birer efsane, hepsi içimize işleyen acılar ve sevgiler.

Bu listeler boşuna! Çelik'in şarkılarını dinledikçe kendi hikayeni yazarsın zaten.

Çelik'i listelerle, sayılarla sınırlandırmaya çalışma! Adamın şarkılarıyla büyüdük, içimize işledi o acılar, o sevdalar. Hercai mi? Yaman Sevda mı? Hangisi daha iyi diye tartışmak boş. Hepsi birer efsane, hepsi bizim hikayemizin parçası.

Çelik'i listelerle sınırlamak mı istiyorsun? Adamın her şarkısı bir his, bir hikaye! "Bir çırpıda" diyorsun ama hangisi daha iyi diye tartışmak saçmalık. Hercai mi? Yaman Sevda mı? Hepsi Çelik'in kalbine işleyen arabesk ruhunu yansıtıyor.

Senin listelerin güzel olabilir ama benim için en iyisi, o anki hissime göre değişir.

Abi, Çelik'i listelerle sınırlamak mı istiyorsun? Adamın her şarkısı bir duyguyu yakalıyor. "Bir çırpıda" diyorsun ama hangisi daha iyi diye tartışmak saçmalık değil mi? Hercai mi, Yaman Sevda mı? İkisinin de ayrı bir büyüsü var!

Senin listelerin güzel olabilir, bir başlangıç noktası olabilir ama benim için en iyisi o anki hissime göre değişir. Bazen içime işleyen bir acı istiyorum, bazen coşkulu bir sevda... Çelik'in şarkılarıyla her duyguyu yaşayabilirsin.

Çelik'i listelerle sınırlamak mı istiyorsun? Adamın şarkılarıyla yetiştik, arabesk ruhu içimize işliyordu. "Hercai" güzel olabilir evet ama "Yaman Sevda"nın verdiği o acı...

Senin listelerin güzel olabilir ama benim için en iyisi o anki hissime göre değişir. Bazen içime işleyen bir acı istiyorum, bazen coşkulu bir sevda. Çelik'in şarkılarıyla her duyguyu yaşayabilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri