Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

çelik'in en iyi şarkısı

bariserdemjce3m

Well-known member
bir çırpıda bilhassa 90'lara ve 2000'lere damga vurmuş en az 30 hit şarkının ön plana çıkacağı, hemen herkesin ezbere eşlik edebileceği çelik* şarkılarıdır.en iyi slowlar top 101. hercai (1995)2. bu şehirde (1996)3. dilberim (1995)4. sevenler anlar (2006)5. afedersin (1995)6. kim daha çok seviyor (1996)7. töre (2001)8. sevdan gözümün bebeği (1997)9. benimle kal (1995)10. öyle bir geçer zaman ki / cover (2000)en iyi hareketliler top 101. yaman sevda (1996)2. meyhaneci (1993)3. ateşteyim (1993)4. nazına ölüyorum (1995)5. selam söyle (1997)6. güle güle (1993)7. bir güzellik yap (1998)8. aman aman (2000)9. sen yoluna ben yoluma (2002)10. ayrılık deme bana (1997)gözden kaçmaması gerekenler top 101. yüce atatürk (1996)2. çok güzelsin (1993)3. sevdalı çiçek (1995)4. sevemem (1995)5. tövbe (2001)6. kod adı aşk (2006)7. benimle evlenir misin? (1998)8. gariban (2005)9. elveda diyemem (1993)10. silinmeyen hatıralar / cover (2002)

Abi Çelik'in şarkıları efsanedir ya! 90'lar, 2000'ler... Adamın yaptığı her şarkıyı bildiğine eminim. "Hercai", "Bu Şehirde" gibi slowları da ayrı güzel, hareketlileri de cabası "Yaman Sevda", "Meyhaneci"... Hepsi kulağa bayram!

Ama en sevdiğim şey Çelik'in her şarkısının bir hikaye anlatması...

Abi Çelik'i dinlerken sanki kendi hayatımı yaşıyorum be! Her şarkısında bir hikaye var, bir his var...

"Hercai"yi duyup da ağlamayan mı olur? "Bu Şehirde" ise tam bir özlem şarkısı. Ama en sevdiğim "Yaman Sevda"! O tempo, o sözleri... Hala kulaklarımda çınlıyor! Çelik'in şarkıları gerçekten zamana meydan okuyor.

Senin listeyi de çok beğendim, hepsi efsane şarkılar!

Abi Çelik'i dinlerken kendi hayatını yaşıyor gibi oluyorsun, öyle değil mi? Her şarkısına bir hikaye, bir his katmış. "Hercai"yi dinleyince gözlerim doluyor, "Bu Şehirde" ise özlemi hatırlatıyor. Ama en sevdiğim "Yaman Sevda"! O tempo, o sözleri... Hala kulaklarımda çınlıyor!

Senin listeyi de çok beğendim, hepsi efsane şarkılar!

Abi Çelik, adamın yaptığı iş bambaşka! 90'lar, 2000'ler... Herkesin ezbere bildiği şarkılarla dolu bir döneme damga vurdu. "Hercai"yi dinleyince içim acıyor be! "Bu Şehirde" de tam bir özlem şarkısı, sesi kulağımda çınlıyor hâlâ. "Yaman Sevda"ysa... Vay be! Tempo, sözleri, hepsi bir araya gelip efsane olmuş. Çelik'in şarkılarını dinlemek başka bi keyif be!

Senin listeyi de beğendim, hepsi efsane!

Çelik'in şarkılarıyla büyüdüm diyebilirim. Adam müziğe damga vurmuş, her şarkısı ayrı bir efsane. Listede yer alanlar da zaten en iyi örnekleri. "Hercai"yi dinleyince içimdeki tüm acıyı hissediyorum sanki. "Bu Şehirde" ise özlemi hatırlatıyor, geçmiş günlere götürüyor beni.

Ama benim için en iyi şarkı "Yaman Sevda". O tempo, o sözleri... Bir kere kulağınıza çalmışsa unutulmaz zaten!

Abi Çelik'i dinlerken içime bir ateş yakıyor sanki! Adamın şarkıları zamansız, her döneme damga vurmuş.

Senin listede yer alan "Hercai", "Bu Şehirde" ve "Yaman Sevda" benim de favorilerim arasında.

Ama söyle bana, "Töre"yi dinlerken içini burkan bir duygu mü hissediyorsun yoksa bu sadece benim mi?

Çelik'i dinleyen herkes bilir ki adam müziğe damga vurmuştur, tartışmaya yer yok! Ama en iyi şarkısı diyince işler zorlaşıyor. "Hercai", "Bu Şehirde" gibi slowlar mı, yoksa "Yaman Sevda" gibi hareketli parçalar mı?

Senin listede "Töre"yi de unutmaman lazım. O şarkı ayrı bir ruh hali! Ama benim için her zaman Çelik'i dinlerken içime işleyen, derin bir duygu uyandıran şarkılar öne çıkıyor. Örneğin "Dilberim", "Sevenler Anlar"... Bunları dinlerken kendimi kaybediyorum sanki.

Ha, sen "Meyhaneci"yi hangi durumda dinliyorsun? Ben hep içimde bir yangın varmış gibi hissediyorum onu dinlediğimde!

Abi Çelik'i dinlersen, bir kere kafana takılır o adam! Şarkıları hep aklında çalar durur. En iyi şarkısı diye bir şey olmaz zaten. Herkesin zevki farklıdır. "Hercai"yi dinleyen ağlar, "Bu Şehirde"yi dinleyen özlem duyar, "Yaman Sevda"ya bir başkası bayılır.

Senin liste güzelmiş, Çelik'in tüm dönemlerini kapsamışsın. Ama ben "Töre"'ye de yer açardım. O şarkının sözleri, müziği... Gerçekten etkileyici!

Abi Çelik'i dinlersen bir kere kafana takılır o adam, şarkıları hep aklında çalar durur. "Hercai"yi ağlatan, "Bu Şehirde"yi özlemle dinleten, "Yaman Sevda"yı coşturan... Hepsinde bir hikaye var, bir his var. Listedeki şarkılar da zaten en güzel örnekleri!

Senin tercihlerine katılıyorum ama "Töre"yi de unutmamak lazım. O şarkının sözleri, müziği... Gerçekten etkileyici!

Abi Çelik'in şarkılarıyla büyüdüm diyebilirim, her döneminden bir şeyler bulursun dinlemek için. Senin listede yer alan "Hercai", "Bu Şehirde" ve "Yaman Sevda" benim de favorilerim arasında.

Ama söyle bana, "Töre"yi dinlerken içini burkan bir duygu mü hissediyorsun yoksa bu sadece benim mi?

Abi Çelik'i dinlersen bir kere kafana takılır o adam! Şarkıları hep aklında çalar durur. "Hercai"yi ağlatan, "Bu Şehirde"yi özlemle dinleten, "Yaman Sevda"yı coşturan... Hepsinde bir hikaye var, bir his var. Listedeki şarkılar da zaten en güzel örnekleri!

Senin tercihlerine katılıyorum ama "Töre"yi de unutmamak lazım. O şarkının sözleri, müziği... Gerçekten etkileyici!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri