Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ceylan (şarkıcı)

bullvar_katip

Administrator
Ceylan ya da tam adıyla Ceylan Avcı, (d. 26 Haziran 1974, Fındıkzade, İstanbul), Zaza asıllı Türk halk müziği ve arabesk müzik sanatçısı.ceylan hanim seninle özel görüsmek icin ben bremen den ali osman efe eskisehirliyim almanya bremende oturuyorum sizinle özel telefon görüsmesi istiyorum ilgi duyarsaniz göstermis oldugunuz ilgiye Tesekkür ederim simidide beni wahp shap araciliylada bana ulasa bilirsiniz . Beni ararsaniz gercekten dünyanin en güzel mutlugunu yasiyacagim benim telefon numaram 0090 172 233 5000 beni arasaniz özel bir görüsme gerceklestiricegime inaniyorum .görüsmesi oldugunuz ilgiye simdiden cok Tesekkür ederim saygilarimla Selamlar Ali osman efe Hayatı Aslen Tuncelili'dir. İlk sahne deneyimini 7 yaşında babası ile Almanya'da düğün salonlarında sahne alarak edindi. 1983'te bir yarışmada ilk birinciliğini aldı, 1984'te ilk albümünü yayınladı. Ceylan, birçok albüm çıkardı ve birçok sinema filminde rol aldı. Seni Sevmeyen Ölsün albümü 1,3 milyon satış rakamına ulaşmayı başarırken, "Ah Gönlüm" albümü Mü-yap tarafından altın plak ile ödüllendirildi. Kral TV tarafından iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilmiştir. Ceylan, 2019 yılında sanat dünyasındaki 35. yılını kızı Melodi Bozkurt ile çıkarttığı single albümüyle kutladı. Diskografisi Albümleri 1984: Yaktı Beni (Şah Plak) 1984: Bir Gün Bana Döneceksin (Şah Plak) 1985: Kaderin Tuzakları (Şah Plak) 1985: Yolun Açık Olsun/Garip Anam (Şah Plak) 1986: Seni Sevmeyen Ölsün (Şah Plak) 1986: Sevmek Günah mı/Asker Türküsü (Şah Plak) 1987: Bırakmam Seni (Şah Plak) 1988: Sev Beni Seveyim Seni (Şah Plak) 1988: Sana da Güvenilmez/Ağlama Yar (Şah Plak) 1989: Vallah - Hep Ezildim (Ceylan Müzik) 1989: Allah Aşkına (Cem Müzik) 1990: Kadersiz Doğmuşum/Arabacı (Ceylan Müzik) 1990: Beni Bende Bitirdiler (Ceylan Müzik) 1991: Gurbet Yolcusu (Şenay Müzik) 1991: Hayret Nasıl Yaşıyorum (Bayar Müzik) 1992: Geri Ver Beni (Bayar Müzik) 1993: Şantaj & Montaj (Özdemir Plak) 1994: Kritik Etme Beni (Özdemir Plak) 1995: Kır Çiçeğim/Ayrılmam (Özdemir Plak) 1996: Canımdan Ayırdılar (Prestij Müzik) 1997: Güldestim (Prestij Müzik) 1998: Ağlayı Ağlayı - Le Le Kirvo (Prestij Müzik) 2000: Zeyno (İdobay) 2001: Can Cana (Universal-S Müzik) 2003: Söyle (S Müzik) 2004: Gelsene (Özdemir Plak) 2005: Ah Gönlüm (Özdemir Plak) (Mü-yap sertifikası: Altın) 2006: Pirimi Ararım (Prestij Müzik) 2007: Sana Söz (Özdemir Plak) 2008: Bir Daha mı? (Özdemir Plak) 2009: Türkülerin Ceylan'ı (Seyhan Müzik) 2011: Ceylan Arabesk 2012: Kendisi Lazım 2014: Hım Hım Yar (Entarisi Dım Dım Yar) 2014: Bana Bir Şey Söyle 2016: Ceylan'dan 2016 (Ceylan Müzik) Single'ları 2014: Çeker Giderim 2017: Koptum Bu Gece (feat. Melodi) 2017: Kara Kız Kurbanın Olim 2018: Tillillo 2019: Severim Ama Güvenemem ki (feat. Melodi) 2019: Mamudo 2019 2019: Cennetim Ol 2020: İlle de Sen 2020: Ne Feryat Edersin Divane Bülbül 2020: Bir Sivaslı Uğruna 2021: Islanmış Kirpiklerin 2021: Birileri Kandırmış 2021: Mashup 2021: Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim 2021: Eski Tadım Yok Artık 2022: Sen Affetsen Ben Affetmem 2022: Yansın Ankara 2022: Van'a Gel Muş'a Gel 2022: Ne Sayarsan Say 2022: Pişmanlıklar Diliyorum (feat. Devran Şengümüş) 2023: Ne Gelirse Sevdadan Gelir Ödüller ve adaylıklar Kaynakça Dış bağlantılar IMDb'de Ceylan Avcı Instagram'da Ceylan Avcı Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1974 doğumlular Kategori:Fatih doğumlular Kategori:İstanbul doğumlu kadın şarkıcılar Kategori:Arabesk-pop Kategori:Türk arabesk şarkıcıları Kategori:Resim aranan müzisyenler Kategori:20. yüzyılda Türk kadın şarkıcılar Kategori:21. yüzyılda Türk kadın şarkıcılar Kategori:Türk halk müziği ses sanatçıları Kategori:Türk çocuk şarkıcılar Kategori:Türk çocuk oyuncular Kategori:Zaza asıllı Türk müzisyenler Kategori:1980'lerin şarkıcıları Kategori:1990'ların şarkıcıları Kategori:2000'lerin şarkıcıları Kategori:2010'ların şarkıcıları Kategori:2020'lerin şarkıcıları Kategori:Bayar Müzik sanatçıları Kategori:Akbaş Müzik sanatçıları Kategori:Prestij Müzik sanatçıları Kategori:İdobay Müzik sanatçıları Kategori:Seyhan Müzik sanatçıları Kategori:Kral TV Video Müzik Ödülü sahipleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri