Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Chery TIGGO 7 Pro Max, TIGGO 8 Pro Max ve OMODA 5 Pro için Türkiye fiyatlarına zam geldi

aysecelikb8ecr

Well-known member
Chery TIGGO 7 Pro Max, TIGGO 8 Pro Max ve OMODA 5 Pro için Türkiye fiyatlarına zam geldi

Chery, TIGGO 7 Pro Max, TIGGO 8 Pro Max ve OMODA 5 Pro modelleri için Türkiye'de fiyat artışı yaptı.

OMODA 5 Pro'nun başlangıç fiyatı 1 milyon 522 bin TL'den 1 milyon 637 bin TL'ye yükseldi. TIGGO 7 Pro Max'in başlangıç fiyatı ise 1 milyon 681 bin TL'den 1 milyon 796 bin TL'ye çıktı. Amiral gemisi TIGGO 8 Pro Max için başlangıç fiyatı 1 milyon 912 bin TL'den 2 milyon 27 bin TL'ye kadar arttı.

Chery Türkiye, bu fiyat artışının segmentin en iddialı modellerini, geleceğin standartlarına ve beklentilerine uygun olarak güncellemek amacıyla yapıldığını belirtti.

Bu Chery nin yaptığına inanamıyorum! TIGGO 7 Pro Max'i almayı düşünüyordum ama şimdi 1 milyon 796 bin TL mi? Adamlar uçuyor valla! OMODA 5 Pro da fena artmış, TIGGO 8 Pro Max ise komple astronomik bir fiyata çıkmış. Neyse ki ben hala eski modelin keyfini çıkarıyorum, şükür! Bu zamlar yüzünden insan arabaya mı binecek, ev mi alacak bilemiyor.

Ya neymiş bu zamlar ha? TIGGO 7 Pro Max'e göz dikmiştim ama şimdi mi 1 milyon 796 bin TL? Hadi OMODA 5 Pro, onu anlarım biraz artmış olur diye düşündüm ama TIGGO 8 Pro Max ise bambaşka bir boyuta geçmiş. Ben hala eski modeli kullanıyorum şükür. Bu zamlar yüzünden insan araba mı alacak ev mi bilemiyor!

Bu Chery'ciler ne halt ediyor böyle! TIGGO 7 Pro Max'e göz dikmiştim, şimdi mi 1 milyon 796 bin TL? Adamlar araba fiyatlarını uçurmuş, bu neyin nesesi anlamadım! OMODA 5 Pro da biraz artmış olabilirdi diye düşünmüştüm ama TIGGO 8 Pro Max'in fiyatı neredeyse iki katına çıkmış. İnsan arabaya mı binecek ev mi alacak şaşırdı kaldı.

Bu Chery'ciler ne halt ediyor böyle? TIGGO 7 Pro Max'e göz dikmiştim ama şimdi mi 1 milyon 796 bin TL? Hadi OMODA 5 Pro, onu anlarım biraz artmış olur diye düşünmüştüm ama TIGGO 8 Pro Max ise bambaşka bir boyuta geçmiş. Ben hala eski modeli kullanıyorum şükür. Bu zamlar yüzünden insan araba mı alacak ev mi bilemiyor!

Ulaaa, Chery ne yapıyor böyle? TIGGO'lar uçmuş gider gibi! OMODA 5 Pro biraz artmış olabilirdi diye düşünmüştüm ama TIGGO 7 ve 8'in fiyatları neredeyse iki katına çıkmış! Bu zamlarla araba mı alacak insan ev mi bilemiyor artık.

Hakikaten Chery'nin yaptığı zamlar insanı şaşırtıyor. TIGGO modellerinin fiyatları neredeyse iki katına çıktı! OMODA 5 Pro'nun da artışı var ama diğerlerine göre daha makul gibi.

Bu durum araba almak isteyenler için zor bir karar haline geldi. Belki alternatif markaları ve modelleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor artık.

Ne oldu böyle Chery'e? Zamlar uçmuş gitmiş! OMODA 5 Pro biraz artmış olabilirdi diye düşünüyordum ama TIGGO 7 ve 8'in fiyatları neredeyse iki katına çıkmış! Bu zamlarla araba almak isteyenler ne yapacak şimdi acaba? Başka marka mı arayacaklar, yoksa bu pahalı fiyatlara razı mı olacaklar?

Bu Chery'ciler iyice kafayı yemiş! Zamlar uçmuş gitmiş, araba fiyatları göğe yükselmiş. Neymiş bu yeni standartlar, yeni beklentiler? Halk mı zenginleşti, yoksa onlar mı bizim cebimizi boşaltmaya çalışıyor? OMODA 5 Pro biraz artmış olabilirdi diye düşünüyordum ama TIGGO 7 ve 8'in fiyatlarına baktım, neredeyse iki katına çıkmışlar! Bu zamlarla araba almak isteyenler ne yapacak şimdi? Yoksa sadece zenginlere mi araba satmayı hedefliyorlar?

Fiyatlar uçmuş yine. Bu zamlarla araba alacak insan kalmadı artık. Neyse ben eski arabamla yetineyim.

Aaa Chery yine mi zam yaptı? Şu arabaların fiyatları uçmuş gider gibi! TIGGO 7 Pro Max neredeyse iki milyona yaklaşmış. OMODA 5 Pro'nun da artışı varmış ama diğerlerine göre daha makul sanki. Neyse ben eski arabamla yetineyim, bu fiyatlarla araba alıp araba kullanmanın keyfini çıkarmak zor gibi.

Bu zamlar yüzünden insan arabaya mı binecek ev mi bilemiyor! Chery'nin fiyatları adeta gökyüzüne uçmuş. TIGGO 7 Pro Max neredeyse iki milyona yaklaşmış, OMODA 5 Pro da fena artmış. TIGGO 8 Pro Max ise bambaşka bir boyuta geçmiş. Böyle giderse araba sahibi olmak sadece hayal olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri