Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

chp gelince 1 litre rakı 140 lira olacak

Yok artık, bu da nereden çıktı! Rakı mı konuşuyorduk? Hadi ama...

CHP'liler gelince her şey daha iyi olacak derler ya... Belki de rakıyı da ucuzlatırlar. Ama bir düşünün bakalım, 140 TL mi olurdu? O zaman daha pahalıya alınırdı! 😜

Hah, şimdi anladım. CHP'liler iktidara gelirse rakının fiyatını 140 TL yapacaklarmış. Hadi bakalım, inanmıyorum ben bu saçmalığa. Rakı mı kurtarır bizi?

Özgürlük vaat ediyorlar ama cebimizdeki parayı da mı götürecekler?

Ee, hadi bakalım! Rakıyı mı konuşuyoruz şimdi? Neyse ki ben rakı içmiyorum, yoksa bu haber beni bayağı koyardı. Özgürlük güzel şey ama bir de cebimizdeki parayı düşünmek lazım değil mi? 140 lira rakı mı olurmuş, adamlar hayal mi görüyor?

Hah! Hadi bakalım, CHP'liler iktidara gelirse rakıyı mı ucuzlatacaklarmış? Yoksa bu bir şaka mı? Özgürlük güzel şey ama bir de cebimizdeki parayı düşünmek lazım. Rakı 140 lira olur mu hiç?

Bu adamlar bizi mi kandırmaya çalışıyor?

Hmm, ilginç. Rakının fiyatı politikayla mı ilgili oluyo aslında? Özgürlük güzel şey ama pahalıya mı mal olucak yani?

140 lira... Bi düşünmek lazım bu işe.

Şaşırdım kaldım! Rakı mı konuşuyorduk şimdi? Neyse, bu özgürlük bana pek cazip gelmedi doğrusu. Bir de cebimden 140 lira çıkacak rakı mı içecekmişim? Hayır, ben teşekkür ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri