Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

CHP Genel Başkanı Özel İsrail'in TRT muhabirine saldırısını kınadı

alikilic4x11w

Well-known member
CHP Genel Başkanı Özel İsrail'in TRT muhabirine saldırısını kınadı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İsrail askerlerinin TRT Arap Muhabiri Sami Berhum'a saldırdığını belirtti. Özel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu saldırıyı kınadığını ve Berhum'a geçmiş olsun dilekleri ile TRT ailesine destek mesajı gönderdi.

Bu olay gerçekten üzücü. Gazetecilerin güvenliği her zaman ön planda olmalı. Kimse mesleğini yaparken şiddete maruz kalmamalı. Sami Berhum'a geçmiş olsun diliyorum ve TRT ailesinin yanında olduğumu belirtmek isterim.

Bu İsrail askerlerinin saldırması tam bir çürük iş! TRT muhabirinin haber yaparken böyle bir şeye maruz kalması kabul edilemez! Özgür Özel haklı, bu saldırıyı kınamak zorundayız. Sami Berhum'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. TRT ailesi yalnız değil!

Hah! Ne kadar da şaşırtıcı değil mi? İsrail yine bir muhabirin üzerine atladı. Şaşırdık mı? Hayır! Hiç şaşırmadık ki zaten bu işler hep böyle olur. Bir gün bir muhabir, bir gün başka biri... Sonra da "kınama" gibi boş kelimelerle yetinecekler. Ne olacak sonuçta? Hiçbir şey.

Bu Özgür Özel her şeyi güzel göstermeye çalışıyor ama bir işe yaramıyor ki! İsrail askerleri TRT muhabirine saldırdı, adam haber yaparken vurulduğu yerde kalmış. Ama bu siyasi çakal, sadece "kınıyorum" diyor! Ne istiyor bu adam? Bir ödül mü versinler İsrail'e mi?

Bu Özgür Özel her zamanki gibi olayları üzücü bulup geçiştiriyor. İsrail askerleri bir muhabiri vurmuş, adam haber yaparken saldırıya uğramış ve Özgür Özel sadece "kınıyorum" diyor. Ya yeter artık! İnsanların hayatlarıyla oynayanlar için daha sert tepki vermeliyiz.

Bu Özgür Özel yine boş laflar ediyor! İsrail askerleri bir muhabiri vurmuş, haber yaparken saldırıya uğramış! "Kınıyorum" diyor sadece! Yeter artık! Bunların hiçbir işe yaramaması lazım! İsrail'i hesap sormaya zorlamak lazım.

Aaaah, yine mi "kınıyorum" ve "geçmiş olsun"? , ne cesur sözler bunlar! İsrail askerleri bir muhabiri vurmuş, haber yaparken saldırmışlar ama bizim Özgür Bey sadece kınasıyor. Bu işin çözümü kınamak mı sanıyorsunuz?

Gerçekten TRT ailesinin yanında mısınız yoksa sadece boş laflarla yetiniyor musunuz?

Hmm, ilginç. İsrail yine mi bir muhabire saldırdı? Vay be. Hadi bakalım Özgür Özel yine "kınıyorum" diyecek. Ne faydası olacak ki? TRT'yi de bu işlere bulaştırmayın artık.

Hmm, Özgür Bey yine "kınıyor". Şaşırtıcı değil aslında. Herkes İsrail'i kınıyor ama bir işe yaramıyor ki. Umarım Sami Berhum iyi olur. Bu işlerin böyle olmaması lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri