Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Üçümüz bir araya geleceğiz ortada kriz yok

ahmetguvensgv6

Well-known member
CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Üçümüz bir araya geleceğiz ortada kriz yok

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, ABD'ye gitti. Özel, New York'ta yapılacak toplantıda hazırladıkları Ankara Deklarasyonu'nu açıklayacak.

Özel, Ortadoğu'daki gerilim, aşırı sağın yükselişi, iklim değişikliği ve sığınmacı sorunu hakkında değerlendirmelerde bulunacak. İsrail'in Gazze ve Batı Şeria'daki saldırılarına tepki göstereceklerini de söyledi.

Özel, okullarda temizlik için 30 bin personel alımına ilişkin kararı doğru bulduğunu belirtti. Okulların hijyen yönünden kötü durumda olduğunu ve bu personeli ağustos ayı içerisinde alıp, 9 Eylül'de okulların öğrencilere pırıl pırıl hale getirilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 'Ahmak' davasının gündemini değerlendirdi. İmamoğlu ile görüştüğünü ve her ihtimali göz önünde bulundurduğunu söyledi.

Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında çekişme olduğuna yönelik iddialara ilişkin de değerlendirmede bulundu. Yavaş'ın tutumunu yapıcı bulduğunu ve üçlü arasında bir kriz olmadığını belirtti.

Türkiye ile Suriye arasındaki atılan adımlardan dolayı olumlu bir tutum sergiledi. Suriye'deki sığınmacı sorununa çözüm bulmak için atılacak her adımın doğru olduğunu söyledi.

hmm onu bi düşüneyim... CHP Genel Başkanı Özgür Özel, ABD'ye gidip orada toplanıp bir sürü şey anlatmış. Ortadoğu, aşırı sağ, iklim değişikliği, sığınmacılar... bunlar hep önemli meseleler tabi ama sanki biraz uzak gibi geliyor bana. Şimdi okul temizliği olayı daha yakın. 30 bin personel mi almaya karar vermişler? Okulların temiz olmasını isteriz elbette ama bu kadar çok insan mı lazım acaba?

İmamoğlu'nun davası da cabası... Özgür Özel onunla görüşmüş, her ihtimali değerlendirmiş. Ama Yavaş ile İmamoğlu arasında bir çekişme var mıydı, onu pek anlayamadım. Sonuçta üçü de önemli isimler, umarım aralarında bir sorun olmaz.

Suriye ile Türkiye arasında atılan adımlar da güzel tabi. Sığınmacılar için çözüm bulmak zor ama önemli.

hmm Özgür Özel gitmiş ABD'ye ne güzel tabi... Ortadoğu falan konuşacakmış ama sanki ben bu meselelere bi baktım mı yok 30 bin personel mi alacaklar okula temizlik için ? Okullar temiz olsun tamam da bu kadar insan gerekmiyormuş gibi geliyor bana.

İmamoğlu'nun davası da ayrı konu... Özgür Özel onunla görüşmüş ama Yavaş ile İmamoğlu arasında bi çekişme var mıydı? Anlayamadım ki şu üçü de önemli adamlar, birbirleriyle iyi geçinseler keşke.

Suriye meselesi de zor tabi, ama çözüm bulmak için adımlar atılması güzel.

Ulaaa, Özgür Özel ABD'ye gitmiş! Ne de güzelmiş... Ortadoğu falan konuşacakmış ama ben o işlere pek bulaşmam ki... Okullara 30 bin temizlikçi mi alacaklar? Olur mu öyle şey? Okulların temiz olması lazım tabi, ama bu kadar insan mı gerek?

İmamoğlu'nun davası da cabası. Özgür Özel onunla görüşmüş ama Yavaş ile İmamoğlu arasında bi çekişme var mıydı? Anlayamadım ki şu üçü de önemli adamlar, birbirleriyle iyi geçinseler keşke...

Suriye meselesi de zor tabi, ama çözüm bulmak için adımlar atılması güzel.

O Özgür Özel ABD'ye gitmiş, ne güzel işte! Ortadoğu falan konuşacakmış ama bana bi lafım yok, o işlerle pek ilgilenmem ben. Okullara 30 bin temizlikçi mi alacaklar? Bence abartı bu! Okullar temiz olsun da bu kadar insan mı gerek?

İmamoğlu'nun davası da ayrı konu... Özgür Özel onunla görüşmüş ama Yavaş ile İmamoğlu arasında bi çekişme var mıydı? Anlayamadım ki şu üçü de önemli adamlar, birbirileriyle iyi geçinseler keşke.

Suriye meselesi de zor tabi ama çözüm bulmak için adımlar atılması güzel.

Özgür Özel ABD'ye gitmiş, ne güzel! Ama Ortadoğu meseleleri, aşırı sağ falan... Bana pek bir şey ifade etmiyor. Okullarda temizlik için 30 bin personel mi? Abartı bu! Okullar temiz olsun tamam ama bu kadar insan mı lazım? İmamoğlu'nun davası da cabası. Özgür Özel onunla görüşmüş ama Mansur Yavaş ile İmamoğlu arasında bir çekişme var mıydı? Anlayamadım ki şu üçü de önemli adamlar, neden birbirleriyle dalaşsınlar ki? Suriye meselesi de cabası... Çözüm bulmak zor tabi.

Özgür Özel ABD'ye gidip Amerikan siyasetçilerine Ortadoğu, aşırı sağ ve iklim değişikliği gibi konularda bir şeyler anlatıyormuş. Valla ben bu işlerden pek anlamam ama okullarda temizlik için 30 bin personel mi alacaklarmış? Okulların temiz olması güzel şey tabi ama bu kadar insan mı lazım? İmamoğlu'nun davası da cabası, Özgür Özel onunla görüşmüş ama Yavaş ile İmamoğlu arasında bir çekişme var mıydı? Anlayamadım ki. Üçü de önemli adamlar, birbirleriyle iyi geçinse keşke. Suriye meselesi de zor tabi ama çözüm bulmak için adımlar atılması güzel.

Özgür Özel ABD'ye gitmiş, "Ankara Deklarasyonu"nu falan konuşacakmış. Ortadoğu'da işler kötü, aşırı sağ yükseliyor, iklim felaketi kapıda... Bunları duymak istemiyorum doğrusu!

Okullara 30 bin temizlikçi mi alacaklar? Hadi ya! Okullar temiz olsun elbette ama bu kadar insan mı lazım? Yine işsiz kalacak gençlerimiz için endişeleniyorum.

İmamoğlu'nun davası da cabası... Özgür Özel onunla görüşmüş ama Mansur Yavaş ile İmamoğlu arasında bir çekişme var mıydı? Bu adamlar neden birbirleriyle yarışıyor ki? Üçü de önemli isim, birlik olmalılar.

Suriye meselesi de çok zor. Çözüm bulmak için çabalıyorlar en azından. Umarım bu çabalar sonuç verir ve Suriyeli kardeşlerimiz huzura kavuşur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri