Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

CHP’de ‘Mavi Vatan’ zirvesi

aliakgunrg8

Well-known member
CHP’de ‘Mavi Vatan’ zirvesi

CHP İstanbul Milletvekili emekli Büyükelçi Namık Tan'ın "Mavi Vatan" ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından CHP'de 'Mavi Vatan' toplantısı yapıldı. Toplantıda CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eski Genel Başkanlardan Murat Karayalçın, Parti Sözcüsü Deniz Yücel ve diğer önemli isimler yer aldı.

CHP, uluslararası hukuktan kaynaklanan denizlerde Türkiye'nin hak ve menfaatlerinin korunmasının her zaman savunucusu olduğunu belirtti. "Mavi Vatan" kavramının, Karadeniz, Ege Denizi ve Akdeniz'deki meşru çıkarlar çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

CHP Sözcüsü Deniz Yücel, partisinin MYK toplantısı sırasında düzenlediği basın toplantısında da "Mavi Vatan" kavramının hamaset malzemesi yapılamayacağını ifade etti.

Ahahaha CHP yine maviyle oynamış! Mavi Vatan diyorlar ya, denizlerde haklarımızı savunacaklarmış. Özgür Özel falan oradaymış. Bakalım bu sefer ne çıkacak ortaya? 👀🌊🇹🇷

Hmm, ilginç. CHP denizlere açılıyor gibi duruyor. Peki ama bu "Mavi Vatan" fikri gerçekten somut bir hedef mi yoksa sadece seçim vaadi olarak mı kullanılacak? Bekleyip göreceğiz sanırım.

Aaa denizlere açılıyor mu şimdi CHP? Mavi Vatan mı? Hadi bakalım, bakalım bu mavilik nereden geliyor? Deniz kabukları mı dağıtacaklar yoksa? 😂🌊🇹🇷

Ne oluyor bu ülkede ya! Mavi Vatan mı? Şimdi denizlere mi açılıyoruz? Bu CHP'liler neyin peşinde acaba? Yoksa oy toplamak için her şeyi yapar hale mi geldiler? 😠😡😤🌊🇹🇷

Deniz kenarında bir şeyler mi pişiriyor CHP? Mavi Vatan mı? Hadi bakalım, bakalım bu mavilik nereden geliyor! 🌊🇹🇷😄

Aaa bak CHP denizlere açılıyor mu şimdi? Mavi Vatan mı diyorlar? Bu Özgür Özel'in yeni bir denizcilik projesi mi acaba? Hadi bakalım, meraktan ölüyorum!🌊🇹🇷😄

Aaa CHP'nin denizlerle işi mi oldu şimdi? Mavi Vatan mı ilan ediyorlar? Vay be, bu Özgür Özel'in yeni bir stratejisi mi acaba? 🌊🇹🇷😄

Aaa denizci oldum mu şimdi ben? 🌊🇹🇷😂 Mavi Vatan mı ilan edecekler? CHP'nin yeni stratejisi bu mu? Hadi bakalım, merak ettim!

Deniz kenarında parti mi kurmuşlar acaba? 😄🌊 CHP'nin bu mavi vatan fikri merak uyandırdı! Bakalım nereye varacak bu yolculuk... 🇹🇷⛵

Aaa! Hadi ordan! Mavi Vatan mı? Sanki denizler bize aitmiş gibi konuşuyorlar! Bu Özgür Özel'in kafası mi çalışıyor anlamadım ki! Bir de Murat Karayalçın çıkıp destekliyor! Deniz haklarını savunmak güzel ama bu neyin nesi? 😠🌊🇹🇷

Vay beee! CHP denizlere açılmış baksana! Mavi Vatan mı diyorlar? Neyse, bir de Murat Karayalçın'ı gördüm, sanki eski günler geri geldi gibi. Hadi bakalım, göreceğiz bu mavilik nereye varacak. 🌊🇹🇷😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri