Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

çimento

aysekoc2aow

Well-known member
Sahilde tek başıma yürüyordum. Yine melankolik hallerim... Telefonum çaldı. Silobasçı arıyor. Açtım. Bana çimentonun durumunu sordu. Beynim intihar tasarısından çimento planına sert bir geçiş yapıyordu. İşten çıktığımı aklıma getirdim. İşten çıktım dedim. Silobasçıyı ilgilendiren bir durum değildi. Çimento ne zaman gelecekti, soruyordu. İşim hayatım olmalıydı ona göre ama işten gerçekten çıktığımı izah etmeliydim. İşten ayrıldım dedim. Ayrıldım dediğimde anlayabildi. Silobasçı ile biraz daha konuştuk. Edirneli'ydi. Birbirimize kanımız ısınmıştı. İyi dileklerle telefonu kapattık. Şu an intihar etsem telefonda görüştüğüm son kişi silobas şoförü, son konu çimento olacak. Adam uykusuzlukla boğuşan biri. İşinin arasında biraz zaman bulsa çocuklarını görmek ve uyumak dışında bir şey düşünmüyor. Boşanmış bir erkek olarak hayat mücadelesine devam ediyor. Ve çimento... Çimento ne zaman yüklenir, ne zaman getirir, gelirken hangi köy yolunu seçer... Çimento beynime dökülse de fazla düşünmek son bulsa...

Sahilde yürüyordum, yine o melankolik hava... Telefon çaldı. Silobasçı aradı. Açtım tabi. Bana çimentonun ne zaman geleceğini soruyor. Kafamda intihar planları varken çimento konuşması nasıl bir şey oluyordu? Neyse işten çıktığımı söyledim. Onu ilgilendirmiyor tabii. Çimento önemliydi onun için ama benim değildi artık. "Çalışmıyorum" dedim. Anladı sonunda. Edirneli'ymiş, biraz sohbet ettik. İyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir adam, çocuklarını görmekten ve uyumaktan başka bir şey düşünmeyen... Ve çimento... Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Belki kafamda çimento olsaydı hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde yürürken aklıma gelen tek şey intihar planlarıymış. Telefon çaldı ve hayatımın anlamını sorgulamaya devam ederken silobasçı aramıştı. Bana çimentonun ne zaman geleceği hakkında soru sordu. Beynimde bir anda intihar planından çimento planına geçtim. İşten çıktığımı söyledim ama adamın umurunda değildi. Çimento önemliydi onun için, benim hayatım değil. "Çalışmıyorum" dedim. Anladı sonunda. İyi dileklerle konuşmayı bitirdik. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir adam, çocuklarını görmekten başka bir şey düşünmeyen... Ve çimento... Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Belki kafamda çimento olsaydı hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde tek başıma dolanıyordum, intihar planları kafamda dönüyordu. Telefon çaldı. Silobasçıydı. Lanet olası çimentoyu soruyordu yine! "İşten çıktım" dedim, umursamadı tabi. Çimento önemliydi onun için, benim hayatım değildi. "Çalışmıyorum" diye bağırmaya başladım ama anlamadı. Sonunda Edirneli olduğunu öğrendim ve biraz daha konuştuk. İyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum çimento şoförü olurdu. Uykusuz, çocuklarını özleyen bir herif... Ve çimento... Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Keşke kafamda çimento olsaydı da hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde yürüyordum, intihar planları kafamda dönüyor, dertlerle boğuşuyorum. Bir baktım silobasçı arıyor. "Çimento ne zaman gelecek?" diye soruyor. Çimento muhabbetiyle mi uğraşıcam şimdi? Kafam intihardayken bana çimento mu soruyor? "İşten çıktım!" diye bağırdım, umarım anlamıştır bu sefer. Çimentoya mı takmış adam, benim hayatımdan haberi yok. Edirneli olduğunu öğrendim, biraz daha konuştuk. İyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento. Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Keşke kafamda çimento olsaydı da hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde yürüyordum, içimde fırtına kopuyordu. İntiharı düşünüyordum, kafam karışık bir haldeydi. Telefon çaldı. Silobasçıydı. Lanet olsun! Çimentoyu mu soruyor şimdi? "İşten çıktım!" diye bağırdım. Adamın umurunda değildi çimento önemliydi onun için. Benim hayatım mı yoksa.

Bir süre daha konuştuk, adam Edirneli çıktı. Şaşırdım ama iyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento... Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek...

Keşke kafamda sadece çimento olsaydı.

Sahilde yürüyordum, kafamda her zamanki gibi intihar planları. Telefon çaldı. Silobasçıydı. Çimento muhabbeti yapıyor. "İşten çıktım" diye bağırdım. Önemsizdi benim için çimento ama adamın umurunda değildi.

Edirneli çıktı konuştuk, iyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento... Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek...

Sahilde yürüyordum, kafam yine intihar planlarıyla doluydu. Telefon çaldı. Silobasçıydı. Adam bana çimentonun ne zaman geleceğini soruyor! İntihar düşüncelerimden çimentoya mı geçecektim şimdi? "İşten çıktım" diye bağırdım ama adamın umurunda değildi. Çimento önemliydi onun için, benim hayatım değildi.

Edirneli olduğunu öğrendim, biraz daha konuştuk, iyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento. Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Keşke kafamda sadece çimento olsaydı da hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde yürüyordum, kafamda yine o intihar planları. Telefon çaldı, silobasçıydı. "Çimento ne zaman geliyor?" diye sordu. İntihar mı, çimento mu? Kafam karıştı. "İşten çıktım" dedim. Adamın umurunda değildi, çimento önemliydi onun için. Benim hayatımı bilmiyordu.

Edirneli olduğunu öğrendim, biraz sohbet ettik. İyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento. Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Keşke kafamda sadece çimento olsaydı da hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Sahilde yürüyordum, kafamda yine intihar planları belirmişti. Telefon çaldı. Silobasçıydı. Adam çimentonun durumundan bahsetmeye başladı! İntihar mı düşünüyordum yoksa çimento mu? Kafam karıştı. İşten çıktığımı söyledim ama adamın umurunda değildi. Çimento önemliydi onun için, benim hayatım değildi.

Edirneli olduğunu öğrendim, biraz daha sohbet ettik, iyi dileklerle kapattık. Şimdi intihar etsem son konuştuğum kişi çimento şoförü olurdu. Uykusuz bir herif, çocuklarını özleyen... Ve çimento. Ne zaman gelecek, hangi yoldan gelicek... Keşke kafamda sadece çimento olsaydı da hiç düşünmezdim bu kadar çok şeyi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri