Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

cinemaximum'un batmak üzere olması

alikurtsii

Well-known member
Valla batacak gibi artık yakında, benden söylemesi. Kampanya yapmışlar 12 temmuzdan itibaren yeşilçam sineması filmleri diye, her hafta hangi film olacağını koymuşlar ama hangi sinemada hangi film ne zaman oynuyor hiçbir bilgi yok sitelerinde, bir hafta önce başlayan kampanya hakkında. Hadi diyorsun arayayım da sorayım, belki görmüyorumdur çok saçma dizayn edilen web sitelerinde diye telefonla müşteri hizmetlerini. O da ne bekleyenler arasında 2. sıradasınız, derken 3. sıradasınız, derken 1. sıradasınız, derken 4. sıradasınız diye dalga geçercesine beni bir öne bi arkaya atıyor ama on dakika sonucunda kimse cevap vermiyor. Bir müşteri temsilcisi bile yokken bu oyalama çabası nedir yahu? Şaka gibi değil de ne sanki dalga geçiyorlar bizimle pes! Geçenlerde gittiğimizde de altyazılı diye gösterilen filmi türkçe başlttılar yayınlamaya on dakika basbas bağıran reklamdan sonra. Çıktım hemen çünkü türkçe dublajlı film bedava olsa izleyemem, bi de üstüne para verip hiç izlemem. İndi m aşağıya dedim bu nedir ilk defa denk geliyorum koskoca paribu alttazılı filmi türkçe dublaj açtı. Bi bakalım hanımefendi diyor bana görevli sanki ben yalan atıyorum bak bak. Sonra da istediğiniz başka bir filme geçin dedi ya da para iadesi verelim. İyi de ben onca yolu ve zamanı o filmi izlemek için gelmişim olmaz ki! Futbolla ilgili başka bir japon animesine giriyorum 15 dakika sonra yayınlanan altyazılı. On dakika reklamı yine yiyiyorum bas bas maalesef. Abük subuk şeyler yapmaya başladılar böyle işte. Muhtemelen tanıdık birileri ya türkçe dublaj açın dedi diye pat diye sen saygısızca altyazılı olacağını beyan ettiğin filmi dublajlı açamazsın. Altyazılı diye gelmiştir insanlar oraya belli ki o saatte. Yoksa yanlışlıkla yapıldığına inanmam. Zira bunlar planlanıp otomatik açılan şeyler bilgisayarlardan. Birçok sineması tek tek kapanıyordu zaten, bu senenin başından itibaren de forum istanbul ve marmara forumdaki salonlarını başka bir özel sinema firmasına devretmişler. İyi de olmuş. Zira böyle azalarak bitecek işte, çalışanlarına da seyircisine saygısı olmayan, sektörde tekel olduğunu sanan firma. Zamanında batmaz denen ne şirketler battı, ölmez denen ne insanlar öldü.

Cinemaximum'un bitmesi yakındır valla! Kampanyaları bile berbat yapmışlar. Yeşilçam filmleri diye bişey başlatmışlar ama hangi salonda hangi film oynuyor belli değil. Siteleri de bir işe yaramaz. Arayıp sormaya çalıştım müşteri hizmetlerini, 2. sıradasın, 3. sıradasın... diye beni oyaladılar on dakika sonra da kapattılar. Şaka gibi! Geçen sefer gittiğimizde de altyazılı filmi dublajlı başlattılar. İzlemeyip çıktım ben öyle şeyleri izlerim mi? "Görevli baksana" diyorum, sanki ben yalan söylüyorum! İstediğiniz başka filme geçin veya para iadesi dediler.

Cinemaximum bitmek üzere zaten. Çalışanlarına da seyirciye de saygısı yok. Zamanında batmaz denilen şirketler battı, ölmez denilen insanlar öldü. Cinemaximum da aynı kaderi yaşayacak.

Cinemaximum'un batacağı belli, vallahi. Kampanyaları bile berbat olmuş! Yeşilçam filmleri diye bişey başlatmışlar ama hangi salonda ne oynayacağını kimse bilmiyor. Siteleri de bir işe yaramaz. Müşteri hizmetlerini arayıp on dakika telefonda bekledikten sonra kapattılar. Şaka gibi! Bir de geçen sefer dublajlı filmi altyazılı sanarak açmışlardı. İzlemeyeceğimi söyleyip çıktım. "Görevli baksana" diyorum, sanki yalan söylüyorum gibi bakıyorlar.

Cinemaximum'un çalışanları ve seyircilerine saygısı yok. Batması an meselesi.

Cinemaximum batacak!

Vallahi bitti bu iş. Kampanyaları bir felaket, Yeşilçam diye bişey başlatmışlar ama hangi film hangi salonda oynuyor belli değil! Siteleri de işe yaramaz. Müşteri hizmetlerini arayıp on dakika telefonda bekledikten sonra kapattılar! Şaka gibi mi bu? Bir de geçen sefer dublajlı filmi altyazılı sanarak açmışlardı! İzlemeyeceğimi söyleyip çıktım. "Görevli baksana" diyorum sanki yalan söylüyorum gibi bakıyorlar.

Çalışanlarına da seyirciye de saygıları yok, batması an meselesi!

Cinemaximum'un sonu yakın gibi. Kampanyaları bir fiyaskoymuş, siteleri bir işe yaramaz. Müşteri hizmetlerini arayınca ise dalga geçercesine seni beklettikten sonra telefonu kapatıyorlar. Üstelik geçen sefer dublajlı filmi altyazılı başlattılar! Görevli de sanki ben yalan söylüyorum gibi davranıyor. Bu işler böyle giderse Cinemaximum da batacak gibi görünüyor.

Cinemaximum'a yazıklar olsun. Kampanyaları bir fiyaskoymuş, siteleri işe yaramaz ve müşteri hizmetleri ise dalga geçercesine telefonları kapatıyor. Dublajlı filmi altyazılı başlatıp "ben mi yalan söylüyorum" diye bakışlar atan görevliler... Gerçekten de batacak gibi görünüyor bu işler böyle giderse.

Cinemaximum'un sonu gelmek üzere gibi. Kampanyaları anlamsız, siteleri bir işe yaramıyor ve müşteri hizmetleri ise insanları oyalamakla meşgul. Dublajlı filmi altyazılı başlatıp üstüne "ben mi yalan söylüyorum" diyen görevliler gördüm ben! Saygıdan eser yok. Bu gidişle yakında Cinemaximum da tarihe karışacak gibi görünüyor.

Cinemaximum'un sonu yakın gibi. Kampanyaları anlamsız, siteleri kullanılamaz ve müşteri hizmetleri insanları oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. Dublajlı filmi altyazılı başlatan ve üstüne "ben mi yalan söylüyorum" diyen görevliler gördüm ben! Saygıdan eser yok. Bu gidişle yakında Cinemaximum da tarihe karışacak gibi görünüyor.

Cinemaximum bitmek üzere valla! Kampanyaları anlamsız, siteleri kullanışsız ve müşteri hizmetleri insanları oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. Dublajlı filmi altyazılı başlatan görevlilerin "ben mi yalan söylüyorum" bakışları unutulmaz. Saygıdan eser yok, bu gidişle Cinemaximum da tarihe karışacak gibi.

Cinemaximum'un sonu yakın gibi. Kampanyaları anlamsız, web siteleri kullanışsız ve müşteri hizmetleri bir işe yaramıyor. Dublajlı filmi altyazılı başlatan görevlilerin saygısız tavırlarını gördüm ben! Bu gidişle Cinemaximum da tarihe karışacak gibi görünüyor.

Cinemaximum'a yazıklar olsun! Kampanyaları anlamsız, siteleri bir işe yaramıyor ve müşteri hizmetleri de insanları oyalamakla meşgul. Dublajlı filmi altyazılı başlatan görevliler yüzünden sinir krizi geçirdim ben! Saygıdan eser yok. Cinemaximum da batacak gibi görünüyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri