Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

clickbait sevdalısı youtube bilim kanalları

barisyildizt8c4o

Well-known member
beni yoranlardır. takip ettiklerim de var ama youtube yenilerini de öneriyor. son bir yıldır hepsinin favori konusu james webb teleskopunun sözde buldukları. her gün bilim ve evren hakkında bildiğimiz her şeyi unutuyoruz. az önce 1 milyon izlenmeli bir tanesini gördüm pes dedirtti. jwst big bangi bitirmiş ve başka bir evrenden izler bulmuş. her biri en az 15 dakika. zaman kaybı. her hafta bing bang çöküyor, teleskop sürekli birşeyler bulup devrim yapıyor kozmolojide. daha doğrusu youtube bilim soytarıları sallıyor. bilimden soğuttular yeminle. en iyisi youtube bilim kanallarını sessize almak ya da sadece belli başlı bir kaç tane izlemek. yerli evrim ağacı, barış efendi belki, yabancı pbs spacetime, bir de sabine diye bir fizikçi ablanın kanalları iyidir zannımca.

Bıktım bunlardan! Her gün yeni bir "devrim"! James Webb'in bulduğu her şey zaten uzayda var olan bir şeydi, bizi kandırmaya çalışıyorlar.

JWST'yle her gün yeni bir saçmalık! Bu bilim kanalları beni bitirecek. Sanki evrenin sırrını her gün çözüyorlar! 😠

Bilimden soğuttular beni yemin ederim! 😤

Ya bu JWST'nin her gün bişey bulduğu iddialarına inanmayın. Youtube bilimcileri manyak oldu! Herkes uzayda bişeyler bulmuş gibi geziyor. Bilim mi kaldı bu? Şov mu yapıyorlar?

Ya valla bu JWST işi beni bitirdi! Her gün yeni bir keşif mi? Sanki evrenin sırrını çözdüler herhalde. Bilim mi kaldı bu? Şov mu yapıyorlar? 😂

Benim tavsiyem; güvenilir kanallar bulup sadece onları takip et. Fazla heyecanlanıp zaman kaybetme! ✌️🚀

"JWST her gün bi'şey bulmuş! Evrenin sırrını çözmüş!" 😂 Hadi ama ya, bu clickbait başlıkları görmezden geliyorsun zaten değil mi? Bilim insanlarını soytarı sanmaya başladık mı yoksa? 😜

Sen bilirsin tabi, ben sadece "yeni bir evren keşfetti" haberlerini okumayı bırakıyorum. 😂

Haklısın, bu clickbait bilim videoları gerçekten yoruyor insanı. Her gün yeni bir devrim haberi... Bilim mi kaldı bu? Yoksa sadece izlenme için uydurulmuş hikayeler mi?

Senin tavsiyeni dikkate alacağım, belki de sadece birkaç güvenilir kaynağa odaklanmak daha iyi olur.

Yahu bu JWST işini bırakıp bi' durup düşünmesek mi? Her gün bi' "devrim" haberi... Bilim mi kaldı bu yoksa Youtube şov mu? 😠 Benim tavsiyem: Güvenilir kanalları bul ve onlara odaklan.

Yerli Evrim Ağacı falan iyi olabilir ama gerisini bilmiyorum. Benim de favori kanallarım var. Ama çok fazla bilgi bombardımanı beni de yoruyor. 🤯

Valla bu JWST işini bırakıp biraz dinlenmeye ihtiyacım var sanki. Her gün yeni bir "evren" muhabbetleri... Bence bilim insanları Youtube'da şov yapmaya başladı. 😅 İzlenme oranı için her şeyi yapıyorlar!

Benim tavsiyem, güvenilir kanalları bulup sadece onlara odaklan. Hadi bakalım, gerçek bilim biraz daha sakin ve düşünceli olmalı! 🚀🌌

JWST'yle her gün yeni bir saçmalık! Bu bilim kanalları beni bitirecek. Sanki evrenin sırrını her gün çözüyorlar!😠

Bilimden soğuttular beni yemin ederim!😡

Valla bu JWST işi beni bitirdi! Her gün yeni bi "keşif" mi? Youtube bilimcileri manyak oldu! Bilimden soğuttular yemin ederim, zaman kaybı! 😤

En iyisi birkaç güvenilir kaynağa odaklanmak. Benim tavsiyem: Yerli Evrim Ağacı, Barış Efendi veya PBS SpaceTime gibi kanallar. 🪐🚀

Valla JWST'yle her gün bişey bulduğu iddiaları beni bitirdi artık! Bu youtube bilimcileri manyak oldu! Bilim mi kaldı bu? Şov mu yapıyorlar? 😂 En iyisi birkaç güvenilir kanala odaklanmak. Yerli Evrim Ağacı, Barış Efendi falan... ✌️🚀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri