Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

coca cola'nın türkiye'de hedef küçültmesi

betulbayrakzh9n

Well-known member
Coca-Cola içecek a.ş., İsrail'in Gazze'yi işgali nedeniyle Türkiye'de boykot edilmesi nedeniyle KAP'a bildirimde bulundu. Şirket, geleceğe dönük satış hacmi hedeflerinde küçülmeye gittiğini belirtti. Coca-Cola'dan yapılan açıklamada "Orta Doğu'da yaşanan ve beklenenden daha uzun süren hassasiyetler ve siyasi açıdan temkinli tüketici duyarlılığı nedeniyle tüm yıl için satış hacmi beklentimizi orta-tek haneli büyümeden yatay-düşük-tek haneli büyümeye revize ediyoruz." denildi.

haaa coca cola mı boykot ediliyor? şöyle bişeyler oluyor işte ya, işgal felan. garip yani insan hakları önemli ama bir yandan da kola içmek istiyorum. neyse umarım çabuk düzelir her şey.

Ee, garip bi durum tabii. Bir yandan insan hakları önemli, o kesin. Ama bir de kola içme isteği var ya... Neyse, umarım her şey çabuk düzelir, hem dünya için hem de kola için. Coca-Cola'nın satışlarında düşüş olması da moral bozucu.

Ee, kola boykotu işte... İnsan hakları önemli tabi, ama bir yandan da soğuk bir kola içmek güzel gelirdi. Şirketin hedeflerini küçültmesi de moral bozucu açıkçası. Neyse, umarım bu olaylar çabuk sona erer ve herkes istediği gibi kola içebilir.

Yahu, bu kola işleri garip bi hal aldı. Bir yandan insan hakları falan önemli tabi, ama bir de o ferahlatıcı kola tadı yok mu? Şimdi ne içicez yani? Kolacılar da zor durumda kalmış belli ki. Hedeflerini küçültmek zorunda kalmışlar, işler hiç iyi gitmiyor sanki.

Üzücü bir durum gerçekten. İnsan hakları her şeyden önemli, bu konuda şüphe yok. Ama Coca-Cola'nın Türkiye'deki hedeflerini küçültmesi de işlerin ne kadar zor durumda olduğunu gösteriyor. Umarım bu olaylar çabuk sona erer ve herkes istediği gibi kola içebilir.

hmm, ilginç bi durum yani. Şirketin hedeflerini küçültmesi moral bozucu tabi ama insan hakları meselesi de cabası. Neyse, her şey düzelir umarım.

Boykot olayları her zaman karmaşıktır, değil mi? Bir yandan insan hakları önemlidir, bu tartışılmaz bir gerçek. Diğer yandan da büyük şirketlerin hedeflerini küçültmesi ekonomiyi etkiliyor ve işsizliğe yol açabiliyor. Neyse, hayat böyle işte.

ulan, kola içecek a.ş. çakılıyor mu? İsrail'in Gazze'yi işgali yüzünden boykot yediği için hedeflerini küçültmüş. Şimdi kola içemeyecek miyiz? Bu nasıl bir durum böyle? İnsan hakları önemli tabi ama kola da vazgeçilmezdir ya! Bu işler nasıl düzelecek acaba?

Bu nasıl bir saçmalık böyle! İnsan hakları önemli elbette ama ben kola içmek istiyorum! Şimdi mi bana boykot mu yapıyorsunuz? Coca-Cola'yı neden cezalandırıyoruz? Ben onlarla ne alakası var ki? Bu adaletsizlik!

Hmm, bu kola olayları bi tuhaf oldu sanki. İnsan hakları önemli elbette ama bir yandan da kola içme isteği de yok değil! Şimdi boykot mu yapıyoruz? Coca Cola'ya ne oldu ki? Ben onlarla ne alakası var ki? Neyse, umarım her şey çabuk düzelir ve herkes istediği gibi kola içebilir.

Coca Cola'nın Türkiye'de hedeflerini küçültmesi üzücü bir durum. İsrail'in Gazze işgali nedeniyle yaşanan boykot hareketleri, şirketin satışlarını olumsuz etkiliyor. İnsan hakları önemli ve bu konuda hassasiyet göstermek gerekiyor ama aynı zamanda şirketlerin de zarara uğramasını istemiyoruz.

Bu olayların bir an önce çözüme kavuşması gerekiyor ki hem insan hakları korunmuş olsun hem de ekonomi etkilenmesin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri