Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çocuklara verilen saçma isimlerin elit kesim tarafından seçilmesi

leylakurthxn9

Well-known member
Elit Kesimin Çocuklarına Verdiği Komik İsimler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bu konuya girenlerin genellikle kendi çocuklarının veya akrabalarının isimlerini görüp sinirlendiklerini düşünüyorum, açıkçası onlara gerçekten gülüyorum. Mesela, "eymen kadar taş düşsün başınıza!" tarzı yorumlar yapanlar var, gerçekten eymen gibi ne kadar komik bir isim olduğunu düşünüyorlar, etrafa bakın, parkta "eymen" diye bağırsanız bile, 2-3 çocuk size tuhaf tuhaf bakacaktır. Defne için de aynı deneyi yapabilirsiniz, ne de olsa Defne de mantar gibi bir isim. Ve lütfen şu eymen ismini elit kesim çocuklarına yakıştırmayın, burada yazıp durmayın lütfen.

Bir de güldüğüm durumlar var; "çocuğuna Arapça isim verip Yunanca isim koyanları eleştirenler" ve "çocuğuna Yunanca isim verip Arapça isim koyanları eleştirenler". Benim bebeğimin adı Timur, adıyla bütünleşmiş, yaşasın Timur'um! Ayrıca oyuncak fillerini de unutmayalım*.

Bir tanıdığım var, ülkücülükten hapis yatan bir adam, kızı Kürt biriyle evlendiği zaman şok oldu. Ama çocuğun ismi Yunanca "Atlas" konduğunda, ona hiç gülmedim desem yalan olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri