Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Collection (MFÖ albümü)

bullvar_katip

Administrator
Collection, 2003 tarihli MFÖ albümü. 1989'da çıkan The Best of MFÖden sonra grubun çıkardığı ikinci toplama albüm olan Collection, bir önceki best of'un aksine, grubun daha az bilinen şarkılarına odaklanmış ve bu şarkıları yeniden kaydetmiştir. Tarihçe 1995 tarihli M.V.A.B albümü sonrası bir duraklama dönemine giren grup, Kasım 2002'de Doğan Müzik Company ile anlaşan grup, müzik hayatına bir toplama albüm ile dönmeye karar verdi. Yapımcıların yeni bir şarkı isteği üzerine bestelenen "Enayi Miyim Ben?" adlı bir beste dışında tamamen eski MFÖ şarkılarının yeni düzenlemelerinden oluşan bu albümde sadece "Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın?" ve "Ele Güne Karşı", The Best of MFÖde yer almıştı. Albümde No Problemden ve Ele Güne Karşı Yapayalnızdan dörder, Geldiler ve Vak the Rock'tan ise ikişer şarkı yer aldı. Peki Peki Anladık, Dönmem Yolumdan, Agannaga Rüşvet, ve M.V.A.B. ise albümde temsil edilmedi. Haziran 2002'de daha sonra Collection'da yayınlanacak "Ele Güne Karşı" ve "Yalnızlar Garı" düzenlemeleri MFÖ adı altında bir single olarak piyasaya sürüldü. Albümden "Tam Ortasındayım" şarkısına klip çekildi. Albümdeki şarkılar "Nerdeyiz" (3:46) "Yalnızlar Garı" (3:26) "Olmuyor Olamıyor" (3:47) "Tam Ortasındayım" (2:55) "Uç Oldum" (2:52) "Sevdim Bir Kere" (3:24) "Muhabbetler Sana Doğru" (2:56) "Adımız Miskindir Bizim" (3:58) "Sen ve Ben" (3:37) "Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın?" (3:46) "Enayi Miyim Ben?" (3:13) "Sude" (3:47) "Ele Güne Karşı" (3:11) Kaynakça Kategori:Mazhar Fuat Özkan albümleri Kategori:2003 albümleri Kategori:Pop albümleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri