Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

covid-19'a yakalanmayanların ortak özellikleri

betulaksoy1xj

Well-known member
merakımın süzgecinde hep varolacak dikkat edilegelen önlemler topluluğudur.şahsen çok da dikkat etmesem de bir takım şeylere ;1- toplu ulaşımı tercih etmemeye başladım2- ciddi rahatsızlık dışında hastaneye gitmiyorum...3 - bağışıklık sistemi ve metabolizmayı , sağlıklı yaşamı önemsiyor olmamgün geçtikçe ekleme yapacağım, kısa zamanda virüsten kurtulmak dileğiyle.edit 1: konuya bilimsel bir katkı sunduğu için @doctordeist 'e teşekkürler #113017955edit 2: yazılanları okuduktan sonra kafamda uyanan yeni özellikleri de ekliyorum, 4- a rh+ im. bunu kan grubu ortak olmayabileceği düşünülsün diye yazıyorum.5- aynı anne babadan, 3 kuşak 15 kişi olmadık, genetik bir savunma durumu da olabilir, bununla ilgili de araştırmalar konuşuluyor.edit 3: kbb doktorumun 15 yıl öncesinde, sende saman nezlesi var, alerjin bulunuyor, gibi bir tanı ile yasakladığı bilimum gıda ve dış etmenleri de sıralayayım, hayatınız sağlıklı bir gen haritasına oturtabilirsiniz, cips, kola, boyalı içecekler, mantar , krema , dondurulmuş gıdalar, fıstık , kakao , çilek ve çilek grubu , parfüm ve deterjan kokusu, rutubet, rüzgarlı hava - polen , toz.edit 4: şu an itibariyle henüz covid ile tanışmadım, fakat yarın iş yerinin telkinleri, devlet aygıtının dayatmaları ile aşımızı olacağız, etkisi ve koruması düşük olacak olan sinovacı tercih edeceğim, ortak bir özelliğimiz kalması açısından biontech yerine sinovac olanları da , covid 19 a yakalanmayanlar grubumuza beklerizedit 5: yarın itibariyle evden işyerine çalışmaya geçişim olacak, umarım evde çalışmak da covid e yakalanmamak için bir kıstas değildir. yoksa ofiste kapacağız virüsü.edit 6: son güncellememin üzerinden 3 ay geçmiş daha önceki 1 sene beklemeye sabredebilmişim, neyseki bu 3 ay da covidsiz geçti, umarım, bu başlıktaki herkes de benim gibi toz pembe yaşayıp gidiyordur, neyse başlığı çok da sulandırmak istemiyorum, yine de parantez içinde covid olanlara da geçmiş olsun demek isterim, konunun özüne dönersek amacım, kaygıyı gidermek, tedbiri arttırmak, 3. doz aşımı oldum, kızım kreste, ben 0 ofis 365 gün hibrit, eşim 1/4 ofis hibrit çalışma düzenine geçti, ev ve sosyal ortmamızı daralttık, site içerisine hapsolduk, rutin tedbirlere devam ediyoruz, aşırı bir korunma ve korku içerinde değiliz.edit 7: covirgin olarak tanımlandırılmıştır

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri