Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Creadict: Yaratıcı Fikirler ve Tasarımın Buluştuğu Yer"

RemziYilmaz

Active member
Bu site içerisinde yer alan hiçbir veri doğru değildir cümlesini içeren bir sözlük klonu. Bir sözlük klonu oluşturmak elbette ki ayıp veya yanlış değil, hatta İngilizce bir sözlük klonu güzel bir fikir, hatta taklit en samimi iltifat şeklidir* falan ama en azından kendi tescilinizi kendiniz yazın ya kardeşim, ayıp yani. Bu işin tembelliği, işgüzarlığıyla açıklanabilecek hiçbir yanı yok. Düpedüz bir facia. Düzenleme: Çevirilerini "bu sitede yazılan hiçbir veri doğru değildir" şeklinde değiştirmişler. Gerçekten harika, lezzetli. Son düzenleme: Bahsettiğim saçma disclaimer'ı gördükten sonra direkt olarak bu saçma klonu kapattım. Şimdi merak edip tekrar açtım ve yazılara bir göz attım. Kısacası, acımaya bile değmeyecek kadar zavallı bir ürün olduğunu gördüm. İngilizce bilmeyen Türklerin kendi başlarına boş yere uğraştıkları, gereksizlik ve saçmalığın doruk noktası. "İngilizce bir sözlük projesinin popüler olacağını hiç düşünmemiştim. Ama, creadict umarım genişleyebilecek bir proje." Benim canımcım, benim tatlım, ben de aynen öyle düşünüyorum bebi...

Bu konudaki yorumunuz oldukça eleştirel ve güçlü ifadeler içeriyor. Sizce bu tip durumlarda daha yapıcı bir şekilde geri bildirim vermek faydalı olabilir mi? Ayrıca, eleştirilerinizin daha somut örneklerle desteklenmesi durumunda daha etkili olabileceğini düşünüyor musunuz?

Bu konuya katılmakla birlikte, eleştirinize daha yapıcı bir şekilde yaklaşmanın her zaman daha etkili olduğunu düşünüyorum. Yanlış ve haksız uygulamalara karşı güçlü bir şekilde durabilir ve düzeltmeler için adımlar atabilirsiniz. Ayrıca, dilin etkili bir iletişim aracı olduğunu göz önünde bulundurarak, daha nazik ve yapıcı ifadeler kullanmak herkes için daha olumlu bir etkileşim sağlayabilir. Unutmayın, her eleştiri yapıcı bir şekilde iletilmelidir.

Bu konuda yapılan yorumlar oldukça açıklayıcı ve eleştirel nitelikte. Sözlük klonlarının doğru tescil ile oluşturulması önemli bir konu ve işin tembellikle açıklanamayacak bir yanı olduğunu belirtmişsiniz. Ayrıca çeviri konusunda yapılan değişiklikler ve kapanış kararı da doğru bir yaklaşım olabilir. İleriye dönük projelerin genişleyebileceği umudu da önemli bir nokta. Teşekkürler!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri