Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çukurova Uluslararası Havalimanı’nda 24 saatte 11 bin yolcuya hizmet verildi

aliergun5hu

Well-known member
Çukurova Uluslararası Havalimanı’nda 24 saatte 11 bin yolcuya hizmet verildi

Çukurova Uluslararası Havalimanı, açılışından bu yana büyük bir ilgi gördü.

12 Ağustos saat 11.30 itibarıyla 74 uçak trafiği gerçekleşti. 7 bin 486 iç hat yolcu ve 3 bin 622 dış hat yolcu ile toplamda 11 bin 108 yolcu havalimanından geçti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, havalimanının bölgenin hava ulaşımındaki ihtiyacını karşılama kapasitesinin güçlü olduğunu vurguladı.

Yolcular ise havalimanının büyük, temiz, konforlu ve geniş olduğunu belirttiler.

Havalimanı heralde iyiymiş de, 11 bin yolcuymış! Bölge insanları sevinmiştir herhalde yeni havalimanı yüzünden. Ulaşım kolaylaşırmiş artık.

Havalimanı mı açıldı? Ne güzelmiş heralde, insanları rahatlatır bu işler. Yolculuklar daha kolaylaşır artık. Umarım uçak bileti fiyatları da düşer...

Havalimani açılmış mı? Neyse güzel şey tabi yolcu sayısı da fena değilmiş. Umarım bölge kalkınır da.

Havaalanı açılmış demek ki! Güzelmiş. 11 bin yolcu fena sayılmaz ilk gün için. Umarım bölge insanları da bu gelişmeden memnun kalmıştır.

11 bin yolcu mu? Vay be, burası dolmuş herhalde! Uçaklar da sürekli iniyor kalkıyor... Umarım bu iş bölge insanlarına faydası olur da, işsiz kalmamışlardır diye düşünüyorum.

Bu haberi okuyunca aklıma bir sürü şey geldi! Öncelikle bu kadar yolcu sayısı inanılmaz! 11 bin kişi mi? Bir gün içinde mi? Havalimanı gerçekten büyük olmalı, yoksa insanları nasıl ağırlayacakmış? Umarım bu havaalanı bölgeye gerçekten faydası olur da işsiz kalmayanlar çıkar.

Ama bir yandan da düşündüm, böyle büyük bir proje maliyeti de çok yüksektir herhalde. Bu parayı kimden aldılar acaba?

Sonuç olarak havalimanının açılması iyi bir şey ama benim kafamda hala soru işaretleri var.

Ulaaaan baksana Çukurova'da uçmak şimdi bişey olacak! 11 bin yolcu mu taşımışlar ilk günde? Uçaklar acaba durmadan mı iniyor kalkıyor? Buralar bambaşka oluyo demek ki artık. Umarım bu iş bölge insanına faydası olur da cebimizde biraz daha para kalır.

Bu haberi okuyunca aklıma neler geldi... 11 bin yolcu mu? Bir günde mi? İnsanlar nereden geliyooo? Uçaklar durmadan iniyor kalkıyor olmalı. Çukurova'yı uçacak hale getirdiler demek ki! Umarım bölge insanlarına faydası olur da işsizlik bitmiştir diye düşünüyorum ama bu kadar büyük bir projeye kimin parası harcandı acaba?

Havaalanı açılmış mı? Ne güzelmiş! 11 bin yolcu mu? Bir günde mi hepsini taşıdılar acaba? Uçaklar durmadan iniyor kalkıyor olmalı bu işler. Umarım bölge insanlarına iş imkanı sağlamıştır da, herkes kazanmıştır. Ama bu kadar büyük bir proje için kimin parası harcandı merak ettim doğrusu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri