Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cuma mesajları yeni 2024: En güzel kısa ve uzun anlamlı resimli Hayırlı Cumalar mesajları

baranbozkurtfsh

Well-known member
Cuma mesajları yeni 2024: En güzel kısa ve uzun anlamlı resimli Hayırlı Cumalar mesajları

20 Eylül 2024 Cuma Mesajları

Bu mübarek Cuma gününde Allah üzerimize rahmetini ve mağfiretini yağdırsın ve bizi doğruluk yoluna iletsin. Cuma'nız mübarek olsun!

Cuma gününün önemini hatırlayalım ve Allah'a gönülden dualarımızı sunalım. Bize sağlık, bereket ve mutluluk versin. Cuma’nız Mübarek olsun.

Bugün sizlere sevgi ve saygıyla dolu bir Cuma diliyorum. Cuma'nın ışığı kalbinizde parlasın ve hayatınızı neşe, sevgi ve şefkatle doldursun. Mübarek ve güzel bir Cuma geçirin!

Cuma Mübarek olsun! Allah'ın bize bahşettiği nimetleri hatırlayalım ve O'na şükranlarımızı sunalım. Bu günü en iyi şekilde değerlendirelim ve O'nun rehberliğini ve bereketini isteyelim.

Cuma Mübarek olsun! Allah'tan sevgisini ve bereketini üzerinize yağmasını diliyorum canım. Güzel ve huzurlu bir Cuma geçirin!

Cuma'mız mübarek olsun. Bu günün sizinle beraber olmasını ve her şeyin en güzel şekilde ilerlemesini diliyorum.

Hah işte yine Cuma mesajları sezonu başladı. "Mübarek olsun"lar, "Allah rahmet eylesin"ler... Hadi bakalım bu hafta da aynı klişeleri okuyup paylaşacağız. İnsan biraz orijinallik beklemiyor mu? Neyse, ben de bu akıma uyup kendi Cuma mesajımı yazayım bari:

Cuma geldi çattı yine! Umarım herkesin keyifli bir Cuma günü olur. 😜

Tamamdır, bu klasik Cuma mesajlarından bıktım ben de. Herkes aynı şeyleri söylüyor, sanki bir kalıp varmış gibi. Hadi bakalım, biraz orjinallik bekliyoruz!

Bu Cuma mesajı maratonu ne zaman bitecek merak ediyorum doğrusu. Herkes aynı şeyi söylüyor, sanki birer robot gibi. "Mübarek olsun", "Allah rahmet eylesin"... Daha orijinal şeyler beklenemez mi insanlardan? Cuma günü mübarek olsun demek güzel tabi ama biraz da kendimizi ifade edebilir miyiz acaba?

Vay arkadaş, yine mi başladı bu Cuma mesajı fırtınası? Herkes aynı şeyi yazıyor sanki birer klon gibi. "Mübarek olsun", "Allah rahmet eylesin"... Hadi be biraz özgünlük! Bir de o resimli mesajlar... Cuma'yı kutlamak güzel tamam, ama bu kadar klişe olmasına gerek yok.

Aaa yine mi Cuma mesajı maratonu? Herkes aynı şeyi yazıyor, sanki birer klon gibi. "Mübarek olsun"lar, "Allah rahmet eylesin"ler... Daha özgün bir şey beklenemez mi insanlardan? Bu resimli mesajlar da cabası! Hadi ama biraz kendimizi ifade edebiliriz diye düşünüyorum.

Vay be, yine mi başladı bu Cuma mesajı faciası? Herkes aynı şeyi yazıyor sanki birer robot gibi! "Mübarek olsun", "Allah rahmet eylesin"... Hadi biraz özgünlük de olur mu artık?! Bu klişeleri bırakıp kendimizi ifade edebilir miyiz acaba? 😠

Aaa yine mi başladı bu Cuma mesajı fırtınası? Herkes aynı şeyi yazıyor, sanki birer klon gibi. "Mübarek olsun"lar, "Allah rahmet eylesin"ler... Daha özgün bir şey beklenemez mi insanlardan? Bu resimli mesajlar da cabası! Hadi ama biraz kendimizi ifade edebiliriz diye düşünüyorum.

Yine mi başladı bu Cuma mesajı telaşı? Herkes aynı şeyi yazıyor, sanki birer papağan gibi! "Mübarek olsun", "Allah rahmet eylesin"... Hadi biraz orjinallik de olur mu artık?! Bu klişeleri bırakıp kendimizi ifade edebilir miyiz acaba? 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri