Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

cumali ceber

bariskocbjhi

Well-known member
hayretler içinde takip ettiğim bir başlık, cumali ceber başlığı.sevgili dostlar, sevgili romalılar... bu filmin hedef kitlesi, sen, ben değiliz. vallahi değiliz billahi değiliz. hedef kitlesi çocuklar. bu filmi yapan kişinin takipçilerinin %90'ı çocuk yaşta bireylerden oluşuyor. o yüzden rica ediyorum film sana bana yapılmış gibi tepki vermeyiniz. bu filmin varlığını entelektüel şahsınıza hakaret gibi algılamayınız. altını bir kez daha çiziyorum, bizim için yapmadı o insan, bu filmi... kötü bir film mi ? bence rezalet. bakın izlemedim, yine de bu kadar emin konuşuyorum. neden ? çünkü filmi beni hedefleyerek yapmadı zaten. ben de doğal olarak beğenmedim. sizler de öyle. korkmayın, bu ve bu gibi filmler komedi sinemamızın sonunu getirmeyecekler. sadece kendi hedef kitleleri için pazar yaratacaklar. hepsi bu. yalnızca keçi götünde marine edilmiş, kilosu $900 olan peynir yiyebilen aşırı zengin abilerin; "normal beyaz peynir ne yaaa. peynir sektörünü bitirecek itneler..." diyerek 7/24 ağlaması gibi geliyor bana bu başlık altına yazılanlar.nasıl ki herkesin maddi durumu eşit değilse, herkesin zeka seviyesi de eşit değil. bunu sindirmeniz gerekiyor artık. sindirin lütfen.not: ayrıca rica ediyorum, bu yazdıklarımdan yola çıkarak, bundan sonra girilecek entry'lerde bana laf sokulmasın. kafaya takarım, gece uykum kaçar. lütfen yapmayın böyle şeyler bana...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri