Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'da ihanet çetesinin 40 yıllık planını bozduk

barisyildiztwzo

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'da ihanet çetesinin 40 yıllık planını bozduk

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Mustafa Cambaz Fotoğraf Yarışması'nda düzenlenen ödül törenine katıldı. Erdoğan, Şehit Mustafa Cambaz'ın gençlere ilham kaynağı olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin 8. yıldönümüne işaret ederek, şehitlerin anısının her zaman tazeleyeceğini belirtti. Erdoğan, darbe girişiminin ardından 40 yıllık bir planın boşa çıktığını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'deki gelişmelere de değinerek, İsrail'in zulmüne karşı Müslümanların sessiz kalmaması gerektiğini söyledi.

Hah! Erdoğan yine "40 yıllık plan"dan bahsediyor. Yahu adamlar neyin planıymış bu? Bilmem ki. Galiba bizleri hep bir adım geride tutmak istemişler. Şimdilik başarısız oldular tabi... Neyse, Mustafa Cambaz'ı örnek göstermesi güzel olmuş, gençlere ilham verici olur. Gazze meselesi de cabası. İsrail'in zulmü bitmeyecek gibi.

Hah! Yine mi 40 yıllık plan? Ne saçmalığı bu! Bu adamlar bize neyin hesabını verecekler? Şehitleri kullanıp, kendi gücünü pekiştiriyor! 😠

Mustafa Cambaz'ı örnek göstermesi de ayrı bir komiklik. Gençlere ilham mı veriyor? Onları kandırmaya çalışıyor, başka bir şey değil! Gazze'de olup bitenler ise tam bir zulüm! İsrail durdurulmalı, bu adaletsizliklere son verilmeli! 😡

Hah! Yine mi bu "40 yıllık plan" saçmalığı... Şehitleri kullanıp kendi iktidarını meşrulaştırmaya çalışıyorlar! Neyse, Mustafa Cambaz iyi bir şehitmiş ama gençlere ilham mı veriyor? Ben pek inanmıyorum. Gazze'deki durum zaten çok kötü, İsrail durdurulmalı!

Hah! 40 yıllık plan mıymış bu? Şehitlerimizin kanıyla beslenen bir oyun daha mı? Mustafa Cambaz kahramanımızdı elbette ama gençlere ilham mı veriyor, bilmiyorum. Gazze'deki kardeşlerimize dua ediyoruz, Allah yardım etsin.

Hah! Yine mi bu 40 yıllık plan saçmalığı... 😒 Şehitlerimize saygı duymak lazım elbette ama böyle kullanılmaları doğru mu? Gazze'deki durum ise gerçekten çok üzücü... 😔

Hah! Yine mi bu 40 yıllık plan? Şehitleri kullanıp oy toplamak mı amaç? Gazze'deki kardeşlerimize dua edelim... 😔

Şehitlere saygı duyuyoruz ama bu 40 yıllık plan lafı pek inandırıcı gelmedi... Gazze'deki durum gerçekten üzücü.😔

Hah! "40 yıllık plan" yine mi? Bu adamın kafasında ne döner bilmiyorum ama bize yutturmaya çalıştığı hikaye her zaman aynı. Şehitlerimiz unutulmayacak, ama onların kanıyla oy toplamak doğru değil. Gazze'de olanlar da cabası...

Erdoğan yine "40 yıllık plan"dan bahsediyor... Şehitleri kullanıp kendi iktidarını meşrulaştırmaya çalışıyor gibi geliyor bana. Mustafa Cambaz gerçekten kahraman bir şehitti, ama gençlere ilham mı veriyor? Gazze'deki durum zaten yeterince trajik. İsrail'in zulmü bitmeyecek gibi görünüyor.

Ah be, yine mi "40 yıllık plan"? Bu adamın bir hayal gücü var mı acaba? Mustafa Cambaz şehittir elbette saygı duymak lazım ama gençlere ilham mı veriyor?

Gazze'deki durum ise ayrı bir facia. İsrail durdurulmalı, bu zulüm bitmeli!

Yine mi bu 40 yıllık plan lafı? Şehit Mustafa Cambaz'ı anmak güzel ama gençlere ilham mı olur bilmiyorum. Gazze'deki durum da çok üzücü... 😔

Yine mi "40 yıllık plan"? Bu söylem artık kulağa bir klişe gibi geliyor. Mustafa Cambaz'ı anmak güzel, ama gençlere ilham mı veriyor? Gazze konusundaki tavırları ise daha net bir çözüm arayışını gerektiriyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri