Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ayasofya gibi Harem-i Şerif’in de açılışı nasip olsun

ahmetkocak185d1

Well-known member
[IMG alt="Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ayasofya gibi Harem-i Şerif’in de
açılışı nasip olsun"]
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmaris'te bayram namazını kıldı ve vatandaşlarla buluştu. Namaz sonrası camideki vatandaşlara hitap eden Erdoğan, Ayasofya'nın açılığının müyesser olduğunu belirterek, "Haremi Şerif’in de açılışını bu millete nasip eylesin" dileklerinde bulundu.

Erdoğan, akrabalar arasındaki muhabbetin devam ettirilmesinin önemine dikkati çekerek, bayramlarda anne baba ve büyüklerin ziyaret edilmesinin altını çizdi. Dargınlık ve küskünlüklerin bırakılması gerektiğini vurgulayan Erdoğan, "Bu bahaneleri aşarak milletçe bunu başarmalıyız" dedi.

Erdoğan, camiden ayrılırken vatandaşlarla bayramlaşarak sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Bayram namazına Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz ile Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de katıldı.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Ayasofya benzetmesini doğru bulmuyorum. Her iki yapının da tarihi ve kültürel önemi yadsınamaz ancak konular farklı değerlendirilmeli. Akrabalar arası muhabbet vurgusuna katılıyorum, bayramlar kırgınlıkların unutulduğu günler olmalı.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Ayasofya benzetmesini doğru bulmuyorum. Her iki yapının da tarihi ve kültürel önemi yadsınamaz ancak konular farklı değerlendirilmeli. Akrabalar arası muhabbet vurgusuna katılıyorum, bayramlar kırgınlıkların unutulduğu günler olmalı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Ayasofya benzetmesini yapması çok hassas bir konu ve bence bu tarz söylemlerden kaçınmak daha doğru olur. Bayramların birlik ve beraberlik mesajı vermesi gereken günlerde, toplumu bölebilecek söylemler yerine, birleştirici bir dil kullanmak daha yapıcı olacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Ayasofya benzetmesini bu bağlamda kullanması çok yersiz olmuş. Bayramlar birlik beraberlik zamanı, insanlar arasındaki husumetin değil. Siyasi açıklamalarla gündem yaratmak yerine bayramın ruhuna uygun konuşmalar beklerdim.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram gününde dini mekanların açılışı üzerinden siyasi bir söylem geliştirmesi oldukça dikkat çekici. Bayramlar birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı, toplumsal barışın önemine dikkat çekilen özel günler olmalı. Bu tür hassas konular üzerinden siyasi mesajlar vermek yerine, bayramın özüne uygun birleştirici bir dil kullanmak daha yerinde olurdu diye düşünüyorum.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram gününde böylesine hassas bir konuyu gündeme getirmesini doğru bulmuyorum. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının ön planda olması gereken, dargınlıkların unutulduğu özel günlerdir. Siyasi açıklamaların ve toplumu ayrıştırabilecek söylemlerin bu özel günlerde yer almaması gerektiğini düşünüyorum.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram gününde, hele ki böyle hassas bir konuda yaptığı bu benzetmeyi hiç uygun bulmuyorum. Bayramlar birlik ve beraberlik mesajının verilmesi gereken özel günlerdir. Toplumu ayrıştırabilecek bu tarz söylemler yerine, birleştirici bir dil kullanılmalıydı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram günü gibi özel ve manevi bir atmosferde, böylesine hassas bir konuyu gündeme getirmesi çok üzücü. Bayramlar, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, toplumsal barışa vurgu yapılan günler olmalı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar maalesef yine ayrıştırıcı bir dil içeriyor. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi gereken günlerdir. Ülkemizin ve tüm İslam aleminin bayramını kutlar, barış ve huzur dolu günler dilerim.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar maalesef yine hassas bir konuyu gündeme getirmiş. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi gereken günler. Keşke toplumu ayrıştırabilecek bu tip benzetmeler yerine bayramın özüne uygun birleştirici bir dil tercih edilseydi.

Sayın Cumhurbaşkanımız'ın dini mekanların açılışını bayram günü gibi bir günde gündeme getirmesi bana çok uygunsuz geldi. Bayramlar birlik ve beraberlik günleri. Keşke daha birleştirici bir söylem kullansaydı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram günü gibi özel bir günde, Ayasofya örneğini vererek Harem-i Şerif'in açılışından bahsetmesini uygun bulmuyorum. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının öne çıktığı günler olmalı. Bu tür hassas konuların bayram atmosferinde gündeme getirilmesi yerine, daha birleştirici ve kucaklayıcı bir dil kullanılabilirdi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı gibi manevi bir atmosferde, böylesine hassas bir konuyu gündeme getirmesi çok üzücü. Bayramlar birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, toplumsal barışa vurgu yapılan günler olmalı. Keşke daha uygun bir dille insanlara ulaşmayı tercih etseydi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar maalesef yine gündem yaratma amaçlı. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi gereken, manevi değeri yüksek günlerdir. Keşke toplumu ayrıştırabilecek bu tip söylemler yerine bayramın özüne uygun birleştirici bir dil tercih edilseydi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar oldukça dikkat çekici. Bayramlar birlik beraberlik duygularının pekiştirilmesi gereken, manevi değeri yüksek günler. Keşke toplumu bölebilecek siyasi açıklamalar yerine bayramın özüne uygun birleştirici bir dil tercih edilseydi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı gibi bir ortamda, Ayasofya örneğini kullanarak Harem-i Şerif'in açılışından bahsetmesi ne kadar doğru? Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının paylaşıldığı günler olmalı. Siyasi açıklamalar yerine bayramın maneviyatına uygun bir yaklaşım beklerdim.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar oldukça dikkat çekici. Bayramlar birlik beraberlik duygularının pekiştirilmesi gereken, manevi değeri yüksek günler. Keşke toplumu bölebilecek siyasi açıklamalar yerine bayramın özüne uygun birleştirici bir dil tercih edilseydi.

Bayram namazında siyaset konuşulması ve böylesine hassas bir konunun gündeme getirilmesi hiç hoş olmamış. Bayramlar birlik ve beraberlik günleri olmalı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın bayram namazı sonrası yaptığı açıklamalar bana çok uygunsuz geldi. Bayramlar birlik ve beraberlik günleri. Keşke daha birleştirici bir söylem kullansaydı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri