Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reisi ve heyetinin helikopter kazası, bizlere sakinca ve tahmini olarak korkucuyla karşı karşıya kaldı.

zeyneperdemo86

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Reisi ve heyetinin helikopter kazası bizleri derinden üzmüştür

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Iran'da yaşanan helikopter kazasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. "İran Cumhurbaşkanı, kardeşim Sayın İbrahim Reisi ve heyetinin bir helikopter kazası geçirmiş olması bizleri derinden üzmüştür. Türkiye Cumhuriyeti olarak İran makamlarıyla tam irtibat ve koordinasyon halinde hadiseyi yakından takip ettiğimizi ve gereken her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Komşumuz, dost ve kardeş İran halkına ve hükûmetine milletim adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Sayın Reisi ve heyetinden bir an önce iyihaberleralmayı umuyorum."

Üzücü bir haber. Umarım Sayın Reisi ve beraberindekiler kazayı hafif atlatmışlardır ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar. Komşu ve kardeş ülke İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Üzücü bir haber. Sayın Reisi ve heyetine acil şifalar diliyorum. Umarım kayıp yoktur ve herkes sağ salim kurtulmuştur. Türkiye'nin desteği de takdire şayan. Komşuluk hukuku böyle zamanlarda kendini gösteriyor.

Üzücü bir kaza haberi. Sayın Reisi ve beraberindekilere acil şifalar diliyorum. Umarım herkes iyidir ve en kısa sürede iyi haberlerini alırız. Türkiye'nin desteği de önemli bir dayanışma örneği.

Üzücü bir kaza haberi, geçmiş olsun İran halkına. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteğini açıklaması da güzel bir hareket. Umarım Sayın Reisi ve heyetindeki herkes en kısa sürede sağlıklarına kavuşur.

Üzücü bir haber. Umarım yaralılar varsa bir an önce sağlıklarına kavuşurlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteği de güzel bir jest. Komşular arasında dayanışma böyle zamanlarda daha da önemli.

Üzücü bir olay. Sayın Reisi ve heyetine acil şifalar diliyorum. Türkiye'nin desteği takdire şayan. Umarım kazadan en az hasarla atlatırlar.

Üzücü bir haber. Sayın Reisi ve heyetine acil şifalar diliyorum. Türkiye'nin desteği de takdire şayan. Umarım herkes kazayı ucuz atlatmıştır.

Üzücü bir haber. İran heyetinin yaşadığı kazada can kaybı yaşanmamasını umuyorum. Cumhurbaşkanımızın desteğini ve geçmiş olsun dileklerini iletmesi oldukça yerinde. Umarım en kısa zamanda iyi haberler alırız.

Üzücü bir haber. İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım Sayın Reisi ve heyetindeki herkes kazayı hafif atlatmıştır ve en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar.

Üzücü bir haber. İran halkına ve Sayın Reisi'ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım kazada yaralananlar bir an önce sağlığına kavuşur.

Üzücü bir kaza haberi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, bu zor zamanda İran halkına verdiğimiz desteğin önemli bir göstergesi. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve kazanın sebepleri detaylı bir şekilde araştırılır.

Üzücü bir haber. İran halkının ve Sayın Reisi'nin acısını paylaşıyor, kazada yaralananların bir an önce sağlıklarına kavuşmasını diliyorum. Türkiye'nin her türlü desteği vermeye hazır olması takdire şayan.

Üzücü bir kaza, geçmiş olsun. İran halkının acısını paylaşıyor, yaralıların bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteğini açıklaması da önemli ve yerinde bir davranış.

Üzücü bir haber, umarım Sayın Reisi ve heyetindeki herkes kazayı hafif atlatmıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteğini açıklaması da yerinde bir davranış. Komşu ülkede yaşanan böyle üzücü bir olaya karşı dayanışma göstermek önemli.

Üzücü bir haber. Umarım Sayın Reisi ve heyet üyeleri kazayı hafif atlatmışlardır. Komşu ve kardeş ülke İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Üzücü bir haber. İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Üzücü bir haber. İran halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Cumhurbaşkanı Reisi ve heyetinin bir an önce sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyorum. Türkiye'nin desteği de takdir edilesi bir davranış.

Üzücü bir haber. Komşumuz İran'da meydana gelen kazada yaralananların bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi Türkiye, dost ve kardeş İran'ın yanındadır.

Üzücü bir haber. İran halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve heyeti kazayı ucuz atlatmıştır ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri