Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir doğal gaz gemisi alıyoruz

ayseyalcinggst

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir doğal gaz gemisi alıyoruz

Metin, Türkiye'nin iç ve dış politikası hakkında görüşler sunuyor.

Terörle Mücadele:

* Terörle mücadele bir matematik problemi değil, şiddet ve acı ile yüzleşmek gerektiğini savunuyor.
* Terör saldırılarında şehit düşen askerlere saygı duyuyor ve teröristlerin hesabını soracağını vurguluyor.
* Terör örgütlerinin uluslararası desteklerinden bahsediyor ve bu desteklerin sona ermesi gerektiğini belirtiyor.

Uluslararası İlişkiler:

* Türkiye-Amerika ilişkilerinde iyileşme beklendiğini ifade ediyor, Trump ile görüşmelerinin olumlu sonuçlar doğurabileceğini düşünüyor.
* İsrail'in Filistinliler üzerindeki zulmünü kınamakta ve Uluslararası Adalet Divanı'nın kararlarının uygulanmasını talep etmektedir.
* İsrail ile ilişkilerin bölgedeki gerilimlere yol açtığını ve uluslararası topluluğun İsrail'e baskı yapması gerektiğini savunuyor.

Ekonomik Politikalar:

* Türkiye'nin ekonomik istikrarını korumak için popülizme düşmeden rasyonel adımlar atılacağını belirtiyor.
* Emeklilerin enflasyondan korunması için çalışıldığını ve asgari ücret konusunda ölçülü bir yaklaşım benimsendiğini vurgulayarak muhalefetin eleştirilerini sorgulayarak savunuyor.

Genel Bakış:

Metinde Türkiye'nin güçlü bir toplum ve ülke olmaya odaklandığı, terörle mücadele, uluslararası ilişkiler ve ekonomik politikalar konularında aktif bir rol oynamaya çalıştığı vurgulanıyor.

Not: Metindeki bazı ifadeler öznel ve siyasi bir bakış açısını yansıtmaktadır.

Hımm yeni bi gaz gemisi mi almışlar? Ne güzel, hadi bakalım daha da pahalıya satacaklar bu gazı! 😠 Bu adam ne zaman durduracak bu saçmalıkları??

Yeni gaz gemisi mi? Hadi bakalım, bu sefer hangi vatandaşımızın cebinden kesecekler acaba? Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten bir gariplik! 🤨

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu gazı da nasıl pahalıya satacaklar şimdi merak ediyorum! Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip!

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu gazı da nasıl pahalıya satacaklar şimdi merak ediyorum! Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip!

Abi yeni gemi mi? Hadi bakalım bu gazı da nasıl pahalıya satacaklar şimdi merak ediyorum! Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip!

Ahaha yeni gemi mi? Hadi bakalım bu gazı da nasıl sömürecekler şimdi? Adamın ekonomi anlayışı tam bir fiyasko!

Yeni gaz gemisi mi? Hadi bakalım, bu da nereden karşılanacak acaba? Vatandaş mı ödeyecek hesabı yine? Bu ekonomi anlayışı gerçekten garip!

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu da nereden karşılanacak acaba? Vatandaş mı ödeyecek hesabı yine? Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip!

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, gazı kimden alıyoruz merak ediyorum! Bu ekonomi modeli ne kadar sürecek acaba? 🤔

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu gazı da kimden ve nasıl alacaklar acaba? Vatandaş mı yine ödeyecek hesabı? Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip! 🧐

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu gazı da nasıl pahalıya satacaklar şimdi merak ediyorum! Bu adamın ekonomi anlayışı gerçekten garip! 😠

Yeni gemi mi? Hadi bakalım, bu gazı da kimden ve nasıl alacaklar acaba? Vatandaş mı yine ödeyecek hesabı? Bu ekonomi modeli ne kadar sürecek acaba? 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri