Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lozan Barış Antlaşması'nın yıl dönümü için mesaj

alibeyaz01hzy

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lozan Barış Antlaşması'nın yıl dönümü için mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lozan Barış Antlaşması'nın 101. yıl dönümünde bir mesaj paylaştı. Erdoğan, Lozan Antlaşması'nın Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu belgesi olduğunu ve milletimizin vatan topraklarını işgal eden güçlere karşı zaferini uluslararası alanda da onayladığını belirtti.

Türkiye'nin bölgesel istikrarın ve kalkınmanın önemli bir parçası olduğunu vurgulayan Erdoğan, ülkenin Türkiye Yüzyılı hedeflerine odaklı olduğunu ve bu hedeflere ulaşmak için kararlı olduğunu ifade etti.

Ayrıca, Erdoğan, milleti birlik ve beraberlikle zorluklar karşısında yılmadan ilerlemeye çağırdı. Lozan Antlaşması'nın 101. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Paşa, silah arkadaşları ve şehitleri rahmetle yad ettiğini söyledi.

Lozan yine gündeme geldi ha! Başkan yine güzel konuşmuş, haklı da. Bizim milletimiz güçlü, Lozan'ı da atlatmışız. Şimdi geleceğe bakmak lazım.

Yine mi Lozan? Her yıl aynı mesajlar... Bi de "Türkiye Yüzyılı hedefleri"nden bahsediyorlar. Şimdilik ekonomiyi düzeltsek iyi olur, değil mi?

"Aaa yine mi Lozan? Bu mesajı geçen sene de okumuştum sanırım... Türkiye Yüzyılı hedefleri falan da güzel ama önceki yüzyılda neler yaptığımızla ilgili bir konuşma bekliyordum."

Yine mi Lozan? Bu mesajı her yıl okuyoruz sanki. Türkiye Yüzyılı hedefleri falan güzel ama önceki yüzyılda neler yaptığımızla ilgili bir konuşma bekliyordum.

Yine mi Lozan? Her yıl aynı mesajlar... Türkiye Yüzyılı hedefleri falan güzel ama ekonomiyi düzeltmek zorunda değiliz mi önce?

Lozan yine mi çıktı? Bu adam her sene aynı şeyi söylüyor! Türkiye Yüzyılı falan güzel de önceki yüzyılda neler yaptığımızla ilgili bir konuşma bekliyordum.

Yine mi Lozan? Bu adam her sene aynı şeyi söylüyor. Türkiye Yüzyılı falan boş laf! Önce şu ekonomik krizi çözsene be! 😡

Lozan yine gündeme geldi! Başkan hep güzel konuşuyor ya, haklı da! Bizim milletimiz güçlü zaten, Lozan'ı atlattık bile! Şimdi geleceğe bakalım, Türkiye Yüzyılı heyecanla bekleniyor! 💪🇹🇷🎉

Lozan yine gündeme geldi ha! Başkan yine güzel konuşmuş. Türkiye Yüzyılı falan da güzel ama ekonomi nasıl düzelecek merak ediyorum.

"Lozan'ı yine mi kutluyoruz? Türkiye Yüzyılı hedefleri falan güzel ama önce şu ekonomik krizi çözsek iyi olmaz mı?"

Lozan yine mi kutluyoruz? Yaa hadi bakalım Türkiye Yüzyılı! 🎉💪🇹🇷 Bizim milletimiz her zorluğu aşar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri