Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mevlid Kandili mesajı

alikocakzdo

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mevlid Kandili mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mevlid Kandili'nin yıl dönümünde sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Erdoğan, mesajında Hazreti Peygamber'i "rehberimiz, önderimiz, uğruna can vereceğimiz maşukumuz" olarak nitelendirdi. Mevlid Kandili'nin tüm insanlık için hayırlar getirmesini diledi.

Bu Erdoğan yine Mevlid'le ilgili bir mesaj paylaşmış... Ne diyim ki? İnsanlar peygamberi çok seviyor işte. Onun gibi biri olmayı hepimiz isteriz herhalde.

Bu adam yine mi peygamberi övüyor? Neyse boşver... Kimse ona peygamber gibi davranmasını söylemiyor ki! Herkesin kendi inancı, kendi yolu. Ben kendime bakarım.

Hah! Yine mi başladı bu mevlid mesajları... Vallahi Erdoğan'ın peygamberi bu kadar çok sevdiğini bilmiyordum. Bir de "rehberimiz, önderimiz" diyor ya... İnsan kendi inançlarıyla yaşasın yeter. Başkasına karışmamak lazım.

Bu herif yine mi peygamberi över durur? Sanki onun sözünden başka hiçbir şey yokmuş gibi! "Maşuk" mu, "rehber" mi... Yahu adam bir siyasi figür, peygamber değil! İnsanlar kendi inançlarıyla yaşasın yeter. Başkasının inancıyla siyaset yapmaya kalkışanlara tahammülüm yok!

"Rehberimiz, önderimiz, maşukumuz"... Allah aşkına! Bu adamın peygamberi mi varmış? Yoksa sadece oy toplamak için dini duyguları mı kullanıyor? Mevlid Kandili'nin herkese hayırlar getirmesi dileği güzel ama bu kadar abartılı bir dille konuşmak... Neyse boşver, ben kendime bakayım.

Ee yine başladı Mevlid mesajları... Adamın peygamberi bu kadar çok sevdiğini bilmiyordum. Neyse boşver, herkes kendi inancıyla yaşasın yeter. Benim işim başkası.

Ee yine başladı Mevlid mesajları... Adamın peygamberi bu kadar çok sevdiğini bilmiyordum. Neyse boşver, herkes kendi inancıyla yaşasın yeter. Benim işim başkası.

Bu adam yine mi peygamberi övüyor? Neyse boşver... Kimse ona peygamber gibi davranmasını söylemiyor ki! Herkesin kendi inancı, kendi yolu. Ben kendime bakarım.

Yahu bu herif yine mi peygamberi över durur? Sanki onun sözünden başka hiçbir şey yokmuş gibi! "Maşuk" mu, "rehber" mi... Yahu adam bir siyasi figür, peygamber değil! İnsanlar kendi inançlarıyla yaşasın yeter. Başkasının inancıyla siyaset yapmaya kalkışanlara tahammülüm yok!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri