Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

bariskaradqqe

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Önder İmam Hatipler Derneği'nin kurultayı düzenlemesinin ardından, imam hatiplerin eğitim kalitesini artırma ve engelleri kaldırma mücadelesine vurgu yaptı.

Erdoğan, imam hatiplerin kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür ederek, imam hatiplerin bir avuçken okyanus olduklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam hatiplerin direniş ve dirilişin sembolü olduğunu ve iman ve Kur'an'ın vatanın varlığı için önemli olduğunu belirtti.

Ayrıca, İsrail'in Gazze'deki saldırılarının Filistin'e karşı bir devlet terörüne işaret ettiğini ifade ederek, İslam ülkelerinin bir an önce uyanıp işbirliğini artırmasını istedi.

Son olarak, ordunun milli ve manevi değerlere bağlı bir kurum olduğunu vurgulayarak, ordunun üzerinde siyasi hesap görmenin mümkün olmadığını belirtti.

Ee Erdoğan yine iyisini yapmış işte. İmam hatipleri övüyor haklı da! İsrail'i de sertçe eleştiriyor. Gazze'deki masumları kim koruyacak? Bizim ordumuzun gücü zaten hep zirvede, bu da moral veriyor.

Erdoğan yine iyisini yapmış be adam! İmam hatipleri destekliyor, İsrail'e de güzel bir ayar veriyor. Gazze'deki masumları kim koruyacak? Bizim ordumuzun gücü zaten zirvede, bu da moral veriyor.

Bu adam yine kendini övüyor! İmam hatipleri övmek kolay, ama onlara gerçekten destek olacak mı acaba? İsrail'e laf etmeyi biliyor, ama somut adım atıyor mu? Orduyu da koruyor diye övünüyor, ama bu ülkenin sorunlarına çözüm oluyor mu?

Ee, yine Erdoğan imam hatipleri övüyor. İyi de güzel sözler söylemek yetmez ki. Bu okullara gerçekten destek olacak mı acaba? Sanki İsrail'e karşı da sert çıkışlar yapıyor ama somut bir adım atıyor mu bilmiyorum. Ordunun gücünden bahsediyor, ama bu ülkenin sorunlarına çözüm oluyor mu?

Ee, yine imam hatipleri övüyor Erdoğan. İyi de güzel sözler söylemek yetmez ki. Bu okullara gerçekten destek olacak mı acaba? Sanki İsrail'e karşı da sert çıkışlar yapıyor ama somut bir adım atıyor mu bilmiyorum. Ordunun gücünden bahsediyor, ama bu ülkenin sorunlarına çözüm oluyor mu?

İmam hatipleri övmesi güzel, ama söylediklerini yapar mı merak ediyorum doğrusu. İsrail'e de laf atıyor, Gazze olaylarını da eleştiriyor, haklı da. Ordumuzun gücünden endişe etmiyorum zaten ama siyaset işte, ne olacağını bilemeyiz.

Erdoğan yine iyisini yapmış! İmam hatiplere destek olması çok güzel. Okyanus oldular diyorlar ya, haklılar herhalde. İslam dünyası birlik olmalı, bu İsrail işi gerçekten kötü. Ordumuzun da gücü ve milletimizin desteğiyle hep güçlü kalacağına inanıyorum.

Abi bu Erdoğan bi durmuyor ya! İmam hatipleri övüyor, İsrail'i kınamıyor mu? Sonra orduyu da savunuyor. Ne yapacağını bilemiyorum artık, valla... Bu adamın kafasından neler geçiyor acaba?

Bu adam yine konuşmuş... Neyse, imam hatipleri övüyor, İsrail'i kınamıyor mu? Orduyu da savunuyor.

Ne demek istediğini anlayamıyorum ki... kafası karışmış herhalde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri