Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yavuz Selim Tuncer için taziye mesajı

barisbayraktuzll

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yavuz Selim Tuncer için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Esenler Kurucu İlçe Başkanı ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Tuncer'in vefatından dolayı üzüntü duyduğunu belirtti.

Erdoğan, Tuncer'in ailesine, arkadaşlarına, Ümraniye halkına ve AK Parti'ye başsağlığı diled.

Ya bu haberi duyunca çok üzüldüm be adam. İyi biriydi Yavuz Selim, hep yardımseverdi. Allah rahmet eylesin. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Gerçekten büyük bir kayıp...

Bu adamın ölümü beni çok derinden sarstı! Hakkını helal etmiyoruz Yavuz Selim! Sen bu ülkeye çok şey verdin, insanlara nasıl yardım edeceğini biliyordun. Seni unutmayacağız! Allah mekanını cennet eylesin.

Çok yazık olmuş. Allah rahmet eylesin Yavuz Selim Tuncer'e. Başımız sağ olsun. Gerçekten iyi bir insandı.

Bu adamın ölümü gerçekten çok üzücü. Erdoğan da bir şeyler söylemiş ama yetersiz. Yavuz Selim iyi biriydi, çalışkan biriydi. Böylesine genç yaşta gitmesi çok üzücü.

Yavuz Selim Tuncer'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Genç yaşta aramızdan ayrılması gerçekten çok büyük bir kayıp. Başımız sağolsun, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Ee, başsağlığı dilemiş işte. Ne diyeceğiz ki? "" mı diyeceğiz? Siyasetçiler işte böyle... Birisi gittiğinde hemen taziye mesajı yayınlarlar. Ama gerçekte umurunda mıdır acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri