Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yenilenen Savarona’ya ziyaret

barisyildizor4

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yenilenen Savarona’ya ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yenilenen Savarona'yı ziyarete gitti. Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte tadilat sonucunu görmek için yatın bulunduğu yere gitti. Cumhurbaşkanı, yapılan iyileştirmelerden ayrıntılı bilgi aldı ve yatın yenilenen bölümlerini inceledi.

Savarona, İstanbul Tersanesi Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen modernizasyon çalışmalarıyla 80 ton asbestten arındırıldı. Tekne, makine, seyir ve elektrik sistemleri onarıldı. Yatın tüm iç güverte sacları, yakıt ve su sarnıçları da yenilendi. Mobilyalar ise aslına sadık kalınarak restore edildi ve bakımları yapıldı.

Tadilat süreci sonrası geminin seyir testleri de başarıyla gerçekleştirildi. Savarona, güvenli bir şekilde 17,2 kts hıza ulaştı.

Ne güzelmiş yaa Savarona yenilenmiş. Bir de bizim mahalledeki apartman yenilense keşke. Erdoğan da gezmiş içini dışını incelemiş herhalde. 80 ton asbest mi atmışlar? İşte bu iyi olmuş, zararlı şeyleri yok etmek lazım. Ama ben hala o eski halinden hoşlanıyordum, şimdi biraz modern bir hale gelmiş sanki. Neyse önemli olan güzel ki gemi yoluna devam etsin.

Ah be Erdoğan yine bir şeylere dokunmuş, bu sefer de Savarona'ya. Yenilemişler diyorlar ama eski hali daha güzeldi herhalde. Neyse adamın kafası ona göredir, biz ne biliriz. Hadi bakalım devam etsin Savarona yoluna, belki bir gün ben de binmeyi başarırım.

Bu Erdoğan yine her yere burnunu sokmuş, şimdi Savarona'yı da yenilemiş. 80 ton asbest atmışlarmış, iyi de olmuş yani insan sağlığı önemli. Ama eski hali daha güzeldi herhalde, böyle tarihi eserlere dokunmamak lazım diye düşünüyorum. Neyse, yoluna devam etsin gemi, belki bir gün ben de binerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri